Bernardo İş İlanları 2019 - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Salı, Haziran 27, 2017

Bernardo İş İlanları 2019

Türkiye'nin bir çok illerinde yayılmış olan şubeleriyle birlikte toplamda 113 mağazası bulunan Bernardo, geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyatlarla müşterilerinin ev ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyor. Yerleşke olarak şehirlerin popüler alışveriş merkezlerini seçen marka, her geçen yıl şube sayısını arttırıyor. Bernardo markasının istikrarlı bir şekilde büyümesi ve şubelerine sürekli yenilerini eklemesi, şirketin personel ihtiyacını arttırmaktadır. Bernardo, müşterilerine kaliteli hizmet vermek adına mağazalarında çalışacak, görevlendirilecek pozisyonun yetkinliklerini taşıyacak ve kurum kültürüne uygun personeller aramaktadır. Perakendecilik sektöründe kariyer hedefleyen kişiler, sitemiz üzerinden yayınladığımız firmaya ait iş ilanlarını içeren bağlantıyı kullanarak, Bernardo iş başvurusu yapabilirler. İşe alımlar internet üzerinden yapılmaktadır. Bernardo iş başvurusu nasıl yapılır? Sorusunun cevabına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bernardo iş ilanları

Bernardo İş Başvurusu

Bernardo işe alım süreci, şirketin insan kaynakları direktörlüğü tarafından yönetilmektedir. İnsan kaynaklarının en önemli hedefi doğru pozisyona doğru çalışanı yerleştirmektir. Bu bağlamda firma bünyesinde çalışacak kişilerden kurum değerlerine uygun olmaları beklenmektedir. Bu değerler:
  • Müşteri Odaklılık
  • Sürekli Gelişim
  • Sonuç Odaklılık
  • Ekip Çalışması
  • Samimiyet
Şirket değerlerinin dışında Bernardo'da çalışacak kişilerden çalışacak pozisyonun yetkinliklerine sahip olması beklenmektedir. Her pozisyon için bu yetkinlikler farklılık göstermektedir. Bernardo iş ilanları listesinden şirketin açık pozisyonlarına ve bu pozisyonlarda çalışacak kişilerden istenilen yetkinliklere ulaşabilirsiniz. Güncel Bernardo iş ilanları için tıklayın.
Comments


EmoticonEmoticon