BTM İş Başvuru Formu - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Perşembe, Haziran 01, 2017

BTM İş Başvuru Formu

BTM bünyesinde çalışmak isteyenler, BTM iş başvuru formu sayfasındaki bilgileri doldurarak BTM iş başvurusu yapabilirler. Bilinçli Tüketici Mağazaları personel alımı ve işe alım süreci bilgilerine yazıdan ulaşabilirsiniz.
Türkiye üzerinde 38 mağazası bulunan Bilinçli Tüketici Mağazaları (BTM), müşterilerine uygun fiyatlı ürünler sunarak, onların tüm giyim ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik onlarca kategoride binlerce ürünler üretiyor. 2012 yılında kurulan BTM, hızla büyüme ivmesi yakalayarak, her geçen gün şubelerini arttırıyor. Bu bağlamda şirket, mevcut ve yeni açılan mağazalarında personel açığı oluşabiliyor. Oluşan bu personel açığını kapatarak, müşterilerine kusursuz bir hizmet vermek isteyen Bilinçli Tüketim Mağazaları, ihtiyaç duyduğu pozisyonlar için işe alımlar gerçekleştiriyor. BTM işe alım süreci ve şirkete ait mağazalara nasıl iş başvurusunda bulunacağınıza ilişkin bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.
BTM

BTM İş Başvurusu

BTM eleman alımı, kurumun yayınlamış olduğu online iş başvuru formu üzerinden yapılmaktadır. Başvuru formu dolduran adayların bilgileri bir havuzda toplanmaktadır. İnsan kaynakları birimi, aday başvurularını tek tek inceleyerek, uygun görülmesi halinde adayla iletişime geçmektedir. BTM iş başvurusu için kullanmanız gereken BTM iş başvuru formu sayfasına ulaşmak için tıklayın. Açılan sayfada sizden istenilen bilgileri eksiksiz bir şekilde girip, kendinize ait olan bir fotoğrafı sisteme eklemeniz gerekmektedir.

BTM Genel Müdürlük

Güneşli Merkez Mah Mahmutbey Cad.No:165 Bağcılar/İstanbul
Telefon: 0850 420 50 00
Comments


EmoticonEmoticon