BUGSAŞ Personel Alımı 2019 - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Cumartesi, Haziran 17, 2017

BUGSAŞ Personel Alımı 2019

BUGSAŞ insan kaynakları, yayınladığı iş ilanları ile 2019 yılı içerisinde personel alımı, eleman alımı, memur ve işçi alımı yapacağını duyurdu. BUGSAŞ iş başvurusu için adayların izlemesi gereken yollar yazıdadır.

Ankaray ve Ankara Metrosu'nun işletmeciliğini üstlenen BUGSAŞ, Ankara'da şehir içi yolcu taşımacılığında olduğu gibi şehirler arası yolculuğun başladığı ve bittiği terminal işletmesinde de vatandaşlarımıza müşteri memnuniyeti ilkesine dayalı güvenli, huzurlu ve konforlu bir ulaşım hizmeti sağlamayı görev edinmiştir. Bu edindiği görevi kusursuz bir şekilde yerine getirebilmek için açık pozisyonlarını kapatmak isteyen kurum, BUGSAŞ personel alımı kapsamında bünyesine eleman alımı yapmaktadır. BUGSAŞ, tüm personellerinin kendilerini kişisel ve mesleki olarak geliştirmeleri ve potansiyellerini gerçekleştirmeleri için gereken ortamı hazırlar. Çalışanlarına fırsat yaratmak ve destek olmak firmanın vizyonuna ulaşmada en önemli anahtardır.
Aşti, Teleferik, Ankaray ve Ankara Metrosu şirketin faaliyetleri konusu içerisine girmektedir. Sizlerde BUGSAŞ bünyesinde yer alan kurumlarda çalışmak istiyorsanız, sitemiz aracılığıyla BUGSAŞ iş başvurusu yapabilirsiniz. İş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken adımlara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

BUGSAŞ iş ilanları

BUGSAŞ İş İlanları 2019

BUGSAŞ personel alımı üç aşamadan oluşur. Bu aşamalar;
  • Aday toplama
  • Personel seçimi
  • Yerleştirme
Bu aşamaların haricinde BUGSAŞ işe alım yapacağı pozisyona göre adayları mülakat sürecinden geçirmektedir. Mülakatta başarılı olan kişiler, kurumda çalışmaya başlamaktadır. BUGSAŞ bünyesine personel, memur ve işçi alımı yapılacağı zaman kurumun web sitesi üzerinden BUGSAŞ iş ilanları duyurulmaktadır. Alımlar iş ilanları üzerinden yapılmaktadır.
BUGSAŞ iş başvurusu hakkında bilgi içeren sayfa için tıklayın.
Comments


EmoticonEmoticon