Etstur İş Başvurusu Personel Alımı - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Perşembe, Haziran 29, 2017

Etstur İş Başvurusu Personel Alımı

Ülkemizde uzun yıllardır faaliyet gösteren turizm gruplarından olan Etstur, kurulduğu günden bu yana hızlı bir büyüme ivmesi yakalayarak, ülkemizin turizm sektörünü canlandırması açısından önemli bir yere sahiptir. Şirket, her geçen yıl üzerine koyarak büyümesini sürdürebilmek ve müşterilerine kaliteli bir hizmet vermek için bazı uygun iş pozisyonlarına personel alımı yapmaya devam ediyor.

Sizde turizm sektöründe faaliyet gösteren bir şirkette kariyer hedefliyorsanız, sitemiz üzerinden Etstur iş başvurusu yapabilirsiniz. Etstur personel alımı imkanlarından faydalanmak istiyorsanız, şirkete ait iş ilanlarını içeren bağlantıya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Etstur personel alımı

Etstur, bünyesindeki açık pozisyonlar için Etstur iş ilanları yayınlamaktadır. Bu ilanlara internet üzerinden başvurulabilmektedir. 2019 yılında personel alımı yapmaya devam eden Etstur'a ait güncel iş ilanları ve açık pozisyonları listesine ulaşmak için tıklayın.
Firmanın iş ilanları sayfasında kendinize uygun olan bir ilana iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Fakat Başvuruda bulunmadan önce o pozisyon için gerekli olan yetkinlikleri taşıyıp taşımadığınızı göz önünde bulundurarak iş başvurusu yapanızı tavsiye ederiz.
Etstur İşe alım süreci minimum 2 aşamalı mülakat sistemi ile gerçekleştirilmekle olup, belirli pozisyonlar için yazılı veya sözlü test uygulamaları yapılabilmektedir.

Mülakat sonucu olumlu bulunan adaylara görev teklifi yapılmaktadır. Herhangi bir pozisyonda değerlendirilemeyen adaylara e-posta yolu ile bilgilendirilme yapılmaktadır. Tüm işe alım süreci Etstur insan kaynakları bölümü tarafından yönetilmektedir.
Comments


EmoticonEmoticon