Joker Personel Alımı ve İş Başvurusu - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Salı, Haziran 13, 2017

Joker Personel Alımı ve İş Başvurusu

Bünyesinde bebek mağazası, oyuncak mağazası ve Jokerland adında oyun parkı bulunduran Joker markası, her geçen yıl mağaza sayısını hızla arttırarak büyümeye devam ediyor. Şirket, annelerin gözünden bakarak, çocukları için yapacakları alışverişlerde keyifli bir ortam hazırlamayı kendisine görev edinmektedir.

16 farklı şehirde; 9 Joker Baby, 14 Joker Toys, 22 Joker Mix, 14 Jokerland olmak üzere toplam 59 mağazası bulunmaktadır. Tüm bu mağazalarındaki açık pozisyonları kapatmak ve yeni açılacak olan mağazaları için personel ihtiyacı gidermek isteyen Joker, iş başvuru portallarını kullanarak, işe alımlar gerçekleştiriyor.

Joker’de Hem merkez ofis, hem de mağazalar için işe alımlar gerçekleştirilir. Alım yapılacak pozisyonun yetkinliklerine uygun adaylar tercih edilmektedir. Tüm işe alım süreci Joker insan kaynakları bölümü tarafından yönetilmektedir. Joker, çalışanlarının kişisel ve mesleki gelişimine katkıda bulunmak ve kariyerlerinde yönlendirici olabilmek amacıyla bir çok farklı alanda eğitim organizasyonları gerçekleştirmektedir.

- İlginizi çekebilir: ebebek İş Başvurusu
Joker iş ilanları

Joker İş İlanları

Sizlerde Joker bünyesindeki mağazalarda çalışmak istiyorsanız, güncel Joker iş ilanları bağlantısını kullanarak, kendinize uygun bir pozisyona iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Yayınlanan ilanlara göre; Satış Danışmanı, Mağaza Müdürü, Muhasebe Uzman Yardımcısı, Web Tasarım Uzmanı gibi pozisyonlarda çalışacak personeller aranmaktadır.
Joker iş ilanları için tıklayın.
Comments


EmoticonEmoticon