Özsüt İş Başvuru Formu - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Perşembe, Haziran 22, 2017

Özsüt İş Başvuru Formu

Hızlı tüketim gıda ve içecek sektöründe aktif bir şekilde faaliyet gösteren şirket, Özsüt iş ilanları ile adaylardan bünyesine iş başvurusu kabul ediyor. Personel alımı için izlenmesi gereken yol ve şirket hakkında bilmeniz gerekenleri sizler için derledik.
Ülkemizin dört bir yanına yayılan şubeleriyle birbirinden lezzetli ürünlerini tüketiciyle buluşturan Özsüt, bayilik sistemi ile hizmet ağını sürekli geliştirmektedir. Her geçen zaman dilimi içerisinde şube sayısını arttıran firmanın hali hazırda 46 ilde ve 180’in üzerinde şubesi ve 5000’den fazla personeli bulunmaktadır. Özsüt markası, mevcut ve yeni açılacak olan şubelerinde görev alacak, pozisyonun gerektirdiği yetkinlikleri karşılayacak çalışma arkadaşları aramaktadır. Özsüt personel alımı imkanlarından faydalanmak isteyen kişiler, şirkete nasıl iş başvurusunda bulunacaklarını anlattığımız bilgilere aşağıdan ulaşabilirler.

İlginizi çekebilir: Mado İş Başvuru Formu

Özsüt iş başvurusu

Özsüt İşe Alım Süreci

Özsüt’te yetkinliklere dayalı bir işe alım süreci uygulanmaktadır. İşe alma süreciyle ilgili pozisyonların davranışsal ve teknik yetkinliklerini belirlenmektedir. Yayınlanan Özsüt iş ilanları ile en iyi adaylara ulaşmaya çalışılır. İşe yeni başlayan kişiler, pozisyonuna ve işinin gereklerine uygun teorik ve işbaşı uygulamalardan oluşan bir oryantasyon programına tabii tutulmaktadır. Özsüt, çalışanlarına; servis, yemekhane, yemek kartı ve özel sağlık sigortası gibi sosyal ve yan haklar sağlamaktadır. 
Güncel Özsüt iş ilanları ve açık pozisyonları listesine buradan ulaşabilirsiniz. Yayınlanan iş ilanları listesinde kendinize uygun bir pozisyona iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Yayınlanan ilanlara göre; Satış Müdürü, Mağaza Müdürü, Cafe Servis Elemanı, Barista ve Gıda Teknikeri alımları yapılmaktadır.
Comments


EmoticonEmoticon