Polimeks İnşaat İşçi Alımı 2019 - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Pazartesi, Haziran 19, 2017

Polimeks İnşaat İşçi Alımı 2019

Polimeks İnşaat işçi alımı başladı. Yurtdışı inşaat iş ilanlarına başvuru için izlenmesi gereken adımlar ile Polimeks iş başvurusu için kullanılması gereken bağlantıya sitemizden ulaşabilirsiniz.
Sahip olduğu dürüstlük, kalite, ekip çalışması değerleriyle ve yıllara dayanan inşaat uygulamaları deneyimiyle fark yaratan Polimeks inşaat, üst yapı ve alt yapı işlerinin her türlüsünde uzman, yeni inşaat ve inovasyon tekniklerini kullanan bir şirkettir. İstanbul merkezli olarak 1995 yılında kurulan Polimeks kuruluşundan bu güne kadar geçen sürede dünya çapında adından söz ettirecek projelere imza attı.
Polimeks Ofisleri; Türkiye, Türkmenistan, Çin, Suudi Arabistan ve Katar'da bulunmaktadır. Şirket bu ofislerinde yaklaşık olarak 16.000 kişiye iş imkanı sağlamaktadır. Sırf bu sayı bile Polimeks'in ne kadar büyük bir inşaat şirketi olduğunun bir kanıtıdır. Şirketin halen daha devam ettirmekte olduğu yurt içi ve yurt dışı projeleri bulunmaktadır. Polimeks bu projelerinde çalıştırılmak üzere işinde uzman kişilere iş imkanı sağlamaktadır.
Polimeks işçi alımı

Polimeks İş Başvurusu

İnşaat sektörünün en önemli şirketlerinden birisi olan Polimeks bünyesindeki inşaatlarda çalışmak istiyorsanız, Polimeks iş başvuru formu doldurarak, başvurunuzu firmaya iletebilirsiniz. Özellikle Türkmenistan'da yürütülen projeler için Türkiye'den ciddi işçi alımı yapılmaktadır. Türkmenistan işçi alımı ve diğer yurt dışı işçi alımı imkanlarından faydalanmak istiyorsanız, Polimeks iş başvurusu için tıklayın. Açılan sayfadaki formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak, firmanın işçi alımlarından faydalanabilirsiniz. Doldurulan formlar insan kaynakları bölümü tarafından incelenmekte olup, firma bünyesinde çalışması uygun görülen adaylarla iletişime geçilmektedir.
Comments


EmoticonEmoticon