Socar Personel Alımı - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Salı, Haziran 20, 2017

Socar Personel Alımı

İş arayanlar, Socar personel alımı imkanlarından faydalanabilirler. Socar iş başvurusu için izlenmesi gereken yollar ve Azerbaycan kökenli enerji şirketi hakkındaki tüm bilgilere yazıdan ulaşabilirsiniz.
Socar, Azerbaycan'ın petrol ve gaz rezervlerini değerlendirmek için kurulan enerji şirketidir. 2008 yılında Türkiye'nin tek petro kimya üreticisi olarak faaliyet gösteren şirketi olan Petkim'in %51 hissesini satın alarak Türkiye'ye gelmiştir. Türkiye tarihinin en büyük yatırımı olarak kurulan Socar, hızla büyüyerek 48 ülkeye petrol ve petrol ürünleri ihracatı, 11 ülkede temsilcilikleri 6 ülkede de yatırımları bulunmaktadır. Socar bünyesinde de yaklaşık 57.000 kişi çalışmaktadır. Her geçen yıl büyümeye devam eden şirketin büyümeyle birlikte personel ihtiyacı da artmaktadır. Sizlerde Türkiye için enerji üreten Socar bünyesinde çalışmak istiyorsanız, aşağıda Socar iş başvurusu için gerekli olan tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Dilerseniz, Socar'ın ortağı olduğu bir başka büyük kuruluş olan Petkim'e de iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Socar iş ilanları

Socar İş Başvurusu 2019

Socar Türkiye, personel alımlarında kurum değerlerine ve kurum kültürüne uyum sağlayacak, görev alınacak pozisyonun ihtiyaçlarına yönelik nitelikte adayların firmaya kazandırılmasını hedeflenmektedir. Bu bağlamda personel alımlarını büyük bir titizlilikle gerçekleştiren kurum, işe alım yapacağı zaman bünyesine internet üzerinden başvuru kabul etmektedir. Socar iş başvurusu yapmak isteyen adaylar, Online özgeçmiş oluşturarak, çalışmak istediği pozisyonlar için başvuruda bulunabilmektedir. Özgeçmiş oluşturmak için tıklayın. Toplanan özgeçmişler arasından yetkili birimlerce ön değerlendirme sürecinden geçirilerek seçilen adaylar, Başvurduğu pozisyona göre kişilik envanterleri, yetkinlik sınavları uygulanır. Adayla birebir, grup veya panel mülakatları gerçekleştirilir.
Comments


EmoticonEmoticon