Türk Traktör Personel İşçi Alımı - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Çarşamba, Haziran 21, 2017

Türk Traktör Personel İşçi Alımı

Türk Traktör işçi alımı, 2019 yılında da hız kesmeden devam ediyor. Türk Traktör iş ilanları listesini kullanarak, şirketin işçi ve personel alımlarından faydalanabilirsiniz. Eleman alımı ve şirket hakkındaki bilmeniz gereken tüm bilgileri aşağıda sizler için derledik.
Türkiye'nin en önemli traktör üreticisi olarak faaliyetlerini yürüten Türk Traktör, Türk tarımının ihtiyaç duyduğu ekipmanları dün olduğu gibi bugün de sunmaya devam ediyor. Yakın zamanda aldığı devlet desteğiyle birlikte yatırımlarını arttırmaya giden Koç Holding bünyesindeki şirket, üretim tesislerinde ve genel merkezinde görev alacak personeller arıyor. Sizlerde otomotiv sanayimizin ilk üreticilerinden olan bu köklü şirkette bir kariyer hedefliyorsanız, sitemiz aracılığıyla Türk Traktör'e iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Türk Traktör personel alımı yapacağı zaman ilgili kariyer sitelerinde ilanlar yayınlamaktadır. Yayınlanan bu iş ilanlarına yapılan başvurular, firmanın insan kaynakları direktörülüğü tarafından değerlendirilip, bir sonraki aşama olan mülakat için adayla irtibata geçilmektedir. Türk Traktör bünyesinde çalışmaya başlayan personellere oryantasyon süreci uygulanmakta olup bu süreç içerisinde şirket genel tanıtımı, iş sağlığı ve güvenliği eğitimi ve bölüme yönelik teorik ve uygulamalı bilgilendirmeler yapılmaktadır.


Ücret Politikası

A) Beyaz Yakalı Ücret Politikası

Türk Traktör beyaz yakalı ücret politikası, içinde bulunulan sektöre göre her yıl gerçekleştirilen ücret araştırmaları sonuçlarının incelenmesi ve yapılan detaylı ücret analizleri ile gözden geçirilmektedir. beyaz yakalı personellere, yılda 12 maaş ve 4 ikramiye olmak üzere toplam 16 maaş ödeme yapılmaktadır. Belirlenen kademelerde bulunan çalışanlara performanslarına bağlı olarak ise prim ödemesi de yapılmaktadır.

B) Mavi Yakalı Ücret Politikası

Mavi yakalı personeller için Metal Sanayi İş Gruplandırma Sistemi’ne göre ücret zammı uygulaması yapılmaktadır. Ücret zamları 1 Eylül ve 1 Mart tarihlerinden itibaren geçerli olmak üzere yılda 2 kez uygulanmaktadır.

Türk Traktör'e ait güncel iş ilanları için: http://www.kariyer.net/turk-traktor-is-ilanlari-c17827-p8591/
Comments


EmoticonEmoticon