Feka Otomotiv İş İlanları - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Perşembe, Temmuz 27, 2017

Feka Otomotiv İş İlanları

Feka Otomotiv, 1988 yılında 2 adet enjeksiyon makinesiyle başladığı yoluna büyüyerek devam ediyor. Sektörünün parlayan yıldızı olan şirket, çalışma prensibini sistem tedarikçi ortaklık temeliyle kurmayı başarmıştır. Feka Otomotiv, bugün otomotiv sektörünün önde gelen uluslararası kuruluşlarından birisidir. Feka; Dikiz aynaları, aydınlatma lambaları, direksiyon hidrolik yağ depoları ve montajlı trim parçaları üreten, sektörünün tercih edilen markasıdır. Şirketin üretim tesisleri Bursa Organize Sanayi bölgesindedir. Bursa, ülkemizin en önemli otomotiv ve parça üreticisi şehri konumundadır. 
Firma, üretim tesislerinde çalışacak işçi ve firmaya ait diğer pozisyonlara ihtiyaç doğrultusunda mavi ve beyaz yakalı personel alımı yapılmaktadır. İş başvurusu yapmadan önce kurum hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

   

Çalışma Saatleri

Feka Otomotiv'de günde 8 saat, haftada 45 saat mesai süreleri dışında kalan ve kendisine dinlenme ve sosyal yaşam zemini oluşturan boş zamanlarına zorunlu haller dışında iş saati uygulaması geçerlidir.

İş Başvurusu

Bünyesindeki açık pozisyonları kapatmak için personel alımı yapan şirket, işe alım yapacağı zaman ilgili kariyer sitelerinde Feka iş ilanları yayınlamaktadır. Feka Otomotiv personel alımı, yayınlanan bu ilanlar üzerinden yapılmaktadır. İlanlara yapılan aday başvuruları şirketin insan kaynakları departmanı tarafından değerlendirilmektedir. Başvurusu olumlu olarak değerlendirilen adaylar ile sonraki aşamalar için irtibata geçilmektedir. Sizde otomotiv sektöründe çalışmak istiyorsanız, sektörünün güçlü firmalarından olan Feka Otomotiv'e iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Feka Otomotiv iş ilanları ve açık pozisyonları listesine buradan ulaşabilirsiniz.
Comments


EmoticonEmoticon