HUQQA İş Başvuru Formu - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Pazar, Temmuz 09, 2017

HUQQA İş Başvuru Formu

Dünya mutfağına hakim ünlü restoran HUQQA, her kitleye hitap edecek ürün yelpazesine sahiptir. HUQQA'ya bir restoran veya cafe demek işletmenin çerçevesini daraltır ve yetersiz kalmaktadır. Şirket, bünyesinde 47 uzman şef ve 100'den fazla çalışana iş imkanı sağlamaktadır. Müşterilerine sunduğu kaliteli hizmetin devamlılığı sağlamak isteyen kurum, bünyesinde oluşan açık pozisyonlarını kapatmak için personel alımı yapıyor. HUQQA, ihtiyaç doğrultusunda yayınladığı HUQQA iş başvuru formu ile personel alımı yapmaktadır. İşe alım yapılacak bazı pozisyonlar şunlardır: Mutfak şefi, komi, mutfak personeli, temizlik görevlisi (engelli), garson, misafir karşılama elemanı, gıda mühendisi, pastane satış elemanı ve barista pozisyonları için eleman alımı yapılmaya devam ediyor. Sizlerde böylesine elit bir mekanda çalışmak istiyorsanız, firmaya iş başvurusunda bulunmak için gerekli olan bağlantıya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

HUQQA Şubeleri

  • İstanbul Kuruçeşme: Kuruçeşme Mh. Muallim Naci Caddesi No:56
  • İstanbul Emirgan: Emirgan, Kalamış Sk. No:1 Sarıyer/İstanbul
  • Ankara: Kızılırmak Mahallesi, Muhsin Yazıcıoğlu Cd. Protokol Plaza No:39, 06530 Çankaya/Ankara
  • Bodrum: Yalıkavak Mah. Çökertme Cad. No:7 Çukurambar-Çankaya / PALMARİNA - Bodrum/Muğla
  • Dubai
HUQQA iş başvurusu

İş Başvurusu

Sizlerde son dönemlerin popüler restoranı HUQQA'da çalışmak istiyorsanız, restoranın yayınlamış olduğu HUQQA iş ilanları ve açık pozisyonları listesini kullanarak, iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Şirket çok çeşitli pozisyonlar için alım yapmaktadır. Kendinize uygun olan bir ilan mutlaka bulacaksınız. 
İş başvurusu için tıklayın. Açılan sayfada şirketin tüm açık pozisyonlarına ve eleman alımı yapılacak olan şubelere ulaşabilirsiniz.
Comments


EmoticonEmoticon