MUDO İş İlanları ve İş Başvurusu - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Perşembe, Nisan 04, 2019

MUDO İş İlanları ve İş Başvurusu

Türk giyim markası olarak 1964 yılında kurulan MUDO, bugün dünya markası olma yolunda ilerleyen bir kurum haline gelmiştir. MUDO, geçen süre zarfı içerisinde mağaza sayısını ciddi oranda arttırmayı başarmıştır. Özellikle son 10 sene içerisinde şirket büyük bir büyüme ivmesi yakalamayı başardı. Hızlı büyüme ve açılan mağaza sayısının artması nedeniyle şirketin personel ihtiyacı da aynı oranda artmaktadır. MUDO, genel merkezindeki ve Türkiye'nin dört bir yanında bulunan şubelerindeki eleman açığını kapatmak için çok sayıda personel alımı yapmaya devam ediyor. Hazır giyim sektöründe çalışmak isteyen adayların başvurularını kabul eden kurum, işe alımlarını internette yayınlanan MUDO iş ilanları üzerinden gerçekleştirmektedir. İş ilanlarına yapılan part time ve tam zamanlı iş başvuruları, MUDO insan kaynakları bölümü tarafından değerlendirilmeye alınmaktadır. MUDO işe alım süreci ve iş başvurusu için kullanmanız gereken bağlantıya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Mudo

MUDO İş Başvurusu

MUDO personel alımı 2019 yılında kaç kişi ile yapılacağı tam olarak sayı ile ifade edilmezken, yayınlanan ilanlara göre şirketin 40 küsür açık pozisyonu bulunmaktadır. Personel alımı yapılacak olan bazı pozisyonlar şunlardır:

  • Mağaza Satış Danışmanı ve Kasiyer
  • Denetim Uzmanı
  • Mağaza Müdürü
  • Kategori Yöneticisi
  • Depo Personeli
  • Temizlik Görevlisi
  • Hazır Giyim-Tedarik Uzman ve Uzman Yardımcısı
MUDO markasına ait açık pozisyonların tümüne ulaşmak ve bu pozisyonların bulunduğu şehirleri buradan görüntüleyebilirsiniz.  Açılan sayfada; pozisyon, çalışacağınız yer, ilan tarihi ve ilan detayları bilgisi bulunmaktadır. MUDO Kariyer sistemine üye olup, özgeçmişinizi oluşturarak istediğiniz pozisyona iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvurusu olumlu olarak değerlendirilen adaylar ile sonraki aşamalar için irtibata geçilmektedir.
Comments


EmoticonEmoticon