Rossmann İş Başvuru Formu - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Cumartesi, Mart 30, 2019

Rossmann İş Başvuru Formu

Güzellik, bakım, çocuk, sağlık, ve fitness ürünlerini uygun fiyatlardan müşterileriyle buluşturan Rossmann, kısa zamanda hızla büyümeyi başardı. Her geçen yıl mağaza sayısını arttıran şirket, mağazalarını popüler alışveriş merkezlerinde açmayı tercih ediyor. Toplam 72 şubesi bulunan Rossmann, bu şubelerindeki personel ihtiyacını kapatmak için bünyesine çok sayıda personel alımı yapıyor. Müşterilerine kaliteli ve kesintisiz bir hizmet vermek için açık pozisyonlarını kapatmak isteyen şirket, işe alım yapacağı zaman Rossmann iş ilanları yayınlamaktadır. Çeşitli kariyer sitelerinde yayınlanan bu ilanlara isteyen herkes iş başvurusunda bulunabilmektedir. Fakat adaylar başvuruda bulunmadan önce işe alım yapılacak pozisyonun yetkinliklerine sahip olup olmadığına dikkat etmeliler. Rossmann iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin kullanması gereken şirketin iş ilanları listesi bağlantısına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Rossmann personel alımı yapacağı zaman açık pozisyonlarını içeren iş ilanları yayınlamaktadır. Bu ilanlara yapılan aday başvuruları bir havuzda toplanarak, gerekli yetkinliklere sahip olan adaylar filtrelenip, seçilen kişilerle sonraki aşamalar için irtibata geçilmektedir. İşe alım sürecinin tümü şirketin insan kaynakları departmanı tarafından yönetilmektedir. Yayınlanan ilanlara göre işe alım yapılacak pozisyonlar şunlardır:

  • Satış Görevlisi
  • Kozmetik Satış Görevlisi
  • Kasiyer
  • Engelli Satış Görevlisi
  • Part-Time Personel
Rossman iş başvurusu

Rossmann İş İlanları


Eleman alımı yapılacak olan pozisyonlar sürekli değişmekte olup, güncel Rossmann iş ilanları için tıklayın. Karşınıza çıkan sayfada şirkete ait tüm iş ilanlarını görüntüleyebilir, istediğiniz pozisyona iş başvurusunda bulunabilirsiniz.
Comments


EmoticonEmoticon