Tekzen Personel Alımı - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Cumartesi, Temmuz 01, 2017

Tekzen Personel Alımı

Tekzen iş başvurusu kabul etmeye devam ediyor. Yapı market sektöründe kariyer hedefliyorsanız, Tekzen iş ilanları ve açık pozisyonlarını içeren bağlantıyı kullanarak, şirketin personel alımı imkanlarından faydalanabilirsiniz. İşe alım süreci ve firma hakkındaki detaylar yazıdadır.

Uzun yıllardır yapı market sektöründe faaliyet gösteren ve Türkiye’nin ilk yapı market zinciri olma özelliğine sahip olan Tekzen, kurulduğu günden beri doğru hedef ve stratejilerle, hem ülke ekonomisine katkıda bulunarak hem de bünyesinde çalışan binlerce kişiye istihdam sağlayarak sektörde hızla büyüyen bir şirket haline geldi. Şirketin 53 ilde toplam 120 adet mağazasıyla çok büyük bir aileyi temsil etmektedir. Her geçen yıl bir önceki yılın üzerine koyarak büyüyen Tekzen, büyümeyle birlikte personel ihtiyacı da artmaktadır. Müşterilerine kaliteli hizmeti kesintisiz olarak vermek isteyen kurum, bünyesindeki açık pozisyonları kapatmak için Tekzen iş ilanları yayınlamaktadır. Çeşitli kariyer portallarında yayınlanan ilanlara ciddi sayıda başvuru yapılmaktadır. Sizde Tekzen yapı market bünyesinde çalışmak istiyorsanız, yayınlanan ilanlardan şirkete iş başvurunda bulunabilirsiniz.

Sitemizde bulunan diğer yapı market iş ilanları:
Tekzen iş başvurusu

Tekzen personel alımı 2019 yılında kaç kişi ile yapılacağı tam olarak bilinmemektedir. Tekzen’in yayınladığı iş ilanlarına göre çeşitli illerde; satış danışmanı, mağaza personeli, depo elemanı, reyon şefi ve ithalat elemanı alınacaktır. Tekzen’e ait tüm iş ilanları ve açık pozisyonları görüntülemek istiyorsanız, Tekzen iş ilanları bağlantısını kullanarak, tüm açık pozisyonları ve bu pozisyonların bulunduğu illeri görebilirsiniz. Tekzen iş ilanları için tıklayın. Listede 30 küsür ilan gözükmektedir. açık pozisyonlardan sizin ikamet ettiğiniz şehre uygun ilanı seçerek, başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Tekzen işe alım süreci, insan kaynakları departmanı tarafından yönetilmektedir. Başvurusu olumlu olarak değerlendirilen adaylarla sonraki aşamalar için irtibata geçilmektedir.
Comments


EmoticonEmoticon