TÜVASAŞ İşçi Alımı Yapıyor - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Cuma, Temmuz 14, 2017

TÜVASAŞ İşçi Alımı Yapıyor

Yolcu taşımaya yönelik raylı sistemleri üretimde tesisleri, bilgi birikimi, insan kaynakları, yüksek teknolojisi ve dinamik yapısıyla tüm Türkiye ve bölgesinde lider konumda bir kuruluştur. TCDD'nin ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra kurum, kendi adını taşıyan ürünler de üretmektedir.

Şirket, Türkiye ekonomisine katma değer üretip, bölge halkına istihdam yaratmaktadır. Dünyanın önde gelen raylı sistem üreticileriyle ortak iş yapan TÜVASAŞ, bünyesine işçi ve personel alımı yapıyor. TÜVASAŞ personel alımı için gerekli olan tüm bilgilere sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. TÜVASAŞ işçi alımı imkanlarından yararlanmak isteyen adayların kurumda işçi olarak çalışmak için gerekli olan şartları taşıması gerekmektedir. İşe alımlarda KPSS puanı geçerli olacaktır. Kurumdan yapılan açıklamaya göre toplam 40 adet sürekli olarak çalışacak işçi alımı yapılacaktır.


Tüvasaş işçi alımı

TÜVASAŞ İşçi Alımı

Pozisyon Alım Yapılacak Sayı Eğitim Seviyesi
Sürekli İşçi 29 Ortaöğretim kurumlarının ilgili bölümlerinden mezun olmak.
Sürekli İşçi 11 Önlisans (MYO) ilgili bölümlerinden mezun olmak.
Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınladığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde en yakın İş Kurumu İl Şube Müdürlükleri veya Hizmet Merkezleri ya da www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden iş başvurusu yapabilmektedirler. Başvuru yapıp nihai listede yer alan adaylar, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik gereğince sözlü sınava tabi tutulacaktır. Sözlü sınav TÜVASAŞ'ta yapılacaktır.

TÜVASAŞ İletişim

Adres: Milli Egemenlik Caddesi No:131 Adapazarı / SAKARYA
E-posta: info@tuvasas.com.tr
Telefon: 0264 275 16 60
Comments


EmoticonEmoticon