Anadolu Üniversitesi Tekniker ve Büro Personeli Alımı - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Cuma, Ağustos 11, 2017

Anadolu Üniversitesi Tekniker ve Büro Personeli Alımı

Anadolu Üniversitesi, Devlet Planlama Teşkilatı'ndan yapılan duyuruya göre bünyesine 18 tekniker, büro ve destek personeli alacak. İşe alımlar sözleşmeli personel statüsünde gerçekleştirilecek olup, KPSS B grubu puanları esas alınacaktır. Başvuru ve gerekli olan şartlara yazıdan ulaşabilirsiniz.

KPSS B grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle (Önlisans mezunları için 2016 yılı KPSS(B) grubu KPSSP93 puan türü ve Ortaöğretim mezunları için 2016 yılı KPSS(B) grubu KPSSP94 puan türü dikkate alınacaktır. Adaylar sadece bir pozisyon için başvuruda bulunma hakkına sahiptirler. Adayın birden fazla pozisyon için başvuruda bulunması halinde tüm başvurular geçersiz sayılacaktır.
Pozisyon Adet Aranılan Şartlar
Tekniker (1.Grup) 1 Meslek Yüksekokullarının İnşaat Teknolojisi bölümü mezunu olmak. Alanında en az 3 yıl mesleki tecrübeye sahip olmak.
Tekniker (2.Grup) 2 Meslek Yüksekokullarının Yapı Tesisat Teknolojisi bölümü mezunu olmak. Alanında en az 3 yıl mesleki tecrübeye sahip olmak.
Tekniker (3.Grup) 2 Meslek Yüksekokullarının Elektrik bölümü mezunu olmak. Alanında en az 3 yıl mesleki tecrübeye sahip olmak.
Tekniker (4.Grup) 3 Meslek Yüksekokullarının Makine bölümü mezunu olmak. Alanında en az 3 yıl mesleki tecrübeye sahip olmak.
Tekniker (5.Grup) 2 Meslek Yüksekokullarının Radyo ve Televizyon Teknolojisi veya Radyo ve Televizyon Programcılığı mezunu olmak. Alanında en az 3 yıl mesleki tecrübeye sahip olmak.
Tekniker (6.Grup) 1 Meslek Yüksekokullarının Restorasyon bölümü mezunu olmak. Alanında en az 3 yıl mesleki tecrübeye sahip olmak.
Büro Personeli 3 Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Programcılığı (İnternet), Bilgisayar Programlama, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama veya Web Teknolojileri ve Programlama bölümü önlisans mezunu olmak.
Destek Personeli 4 Ortaöğretim kurumlarından mezun olmak.
Anadolu üniversitesi personel alımı

Personel Alımı Şartları

 • T.C. vatandaşı olmak,
 • Kamu haklarından mahrum olmamak,
 • Türk Ceza Kanunu’nun 53. maddesinde belirtilen suçlardan mahkum olmamak,
 • Erkekler için zorunlu askerlikle ilişkisi bulunmamak, Muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,
 • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak,
 • Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak.
 • Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.
Başvuruda bulunacak olan adayların, ilanın gazetede yayımlandığı günden itibaren 15 gün içinde (15. Günün mesai saati bitimine kadar) istenilen belgeler ile birlikte Anadolu Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığı – Yunusemre Kampüsü Eskişehir adresine şahsen veya son başvuru tarihinde Üniversitemize ulaşacak şekilde posta ile yapılması gerekmektedir. Postadaki gecikmeler ve diğer sebeplerle bu tarihten sonra başvuranlar ile eksik belge ibraz edenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

İstenilen Belgeler

 1. Başvuru formu (Üniversitemiz internet sayfasında bulunmaktadır.)
 2. Özgeçmiş
 3. Öğrenim belgesi veya onaylı örneği. (Bölüm adı değişmesi halinde değiştiğine ilişkin belgenin mezun olunan okuldan alınması ve eklenmesi gerekmektedir.)
 4. 2 adet fotoğraf
 5. 2016 yılı KPSS (B) grubu Sınav Sonuç Belgesi örneği
 6. Nüfus cüzdanı fotokopisi
 7. Erkek adaylar için askerlik durumunu gösteren belge
 8. Mesleki tecrübe belgesi ile birlikte Sosyal Güvenlik Kurumundan alınacak hizmet dökümü.( İlgili eğitim alanı mezuniyetinden sonraki süreler dikkate alınacaktır.)
Son başvuru tarihi: 25.08.2017'dir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular değerlendirilmeye alınmayacaktır.
Comments


EmoticonEmoticon