Karayolları Genel Müdürlüğü 640 Memur Alacak - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Salı, Ağustos 08, 2017

Karayolları Genel Müdürlüğü 640 Memur Alacak

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan sonunda beklenen müjdeyi verdi. Karayolları Genel Müdürlüğü'nün personel alımı yapıp yapmayacağı merakla beklenirken, Bakanın açıklamalarına göre Karayolları Genel Müdürlüğü'ne 640 personel alınacak. Kurum, önceki dönemde de 640 memur alımı yapmıştı ve bir 640 memur alımının da yakın zamanda yapılması bekleniyor. Sadece Karayolları Genel Müdürlüğü (KGM) değil, bakanlığa bağlı PTT ve TCDD bünyesine de memur alımları yapılacak. Fakat bu kurumlara yapılacak olan memur alımlarının kaç kişi ile yapılacağı hakkında henüz bir sayı verilmedi.
KGM memur alımı

KGM Memur Alımı

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere 640 memur alımı daha yapılacağını belirtti. Peki alımlar ne zaman yapılacak?

KGM personel alımı ne zaman yapılacağı hakkında bakanlık ve resmi kurumlarca bir açıklama bulunmuyor. Atamaların ne zaman yapılacağı şuan için bilinmiyor. Fakat PTT'nin 15 Ağustos da alımlara başlaması bekleniyor Bu alımlardan sonra TCDD'nin 700 memur alımı yapması ve KGM'nin de 640 memur alımı yapması bekleniyor. İlan duyurularının yakın zamanda yayınlanacağı tahmin edilmektedir. Personel alımı ilanı yayınlanır yayınlanmaz sizlerle paylaşacağız. KGM ve tüm kamu personel ilanlarından haberdar olmak için Sitemizin Facebook grubuna katılabilirsiniz. Facebook grubumuza buradan ulaşabilirsiniz.
Comments


EmoticonEmoticon