Savunma Sanayi Müsteşarlığı 67 Personel Alımı - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Pazar, Ağustos 20, 2017

Savunma Sanayi Müsteşarlığı 67 Personel Alımı

Savunma Sanayi Müsteşarlığı memur alımı ilanı yayınladı. Kurum tarafından yayınlanan ilan tebliğine göre çeşitli pozisyonlar için toplamda 67 personel alımı yapılacak. Personel alımları sözleşmeli olarak gerçekleştirilecek. Savunma Sanayi Müsteşarlığı personel alımı şartları ile başvurunun nasıl yapılacağına ilişkin bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

Savunma Sanayi Müsteşarlığı memur alımı yapılacak olan pozisyonlar: 55 (ellibeş) Proje Mühendisi (yedi) Proje Asistanı ve 5 (beş) Yönetici Asistanı alımları, sözlü sınav (mülakat) yöntemiyle yapılacaktır.

Genel Şartlar

A) Proje Mühendisi Kadrosu için;

 Üniversitelerin belirtilen bölümlerinden mezun olmak. 22-29 Mayıs 2016 ve 21-28 Mayıs 2017 tarihlerinde yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavlarının (KPSS) birinden KPSS P(1) puan türünden en az 70 (yetmiş) puan almış olmak. Son müracaat tarihi itibariyle son iki yıl içerisinde Yabancı Dil Sınavı (YDS)’den İngilizce alanında en az 70 (yetmiş) puan almış olmak.

B) Proje Asistanı Kadrosu için;

Üniversitelerin belirtilen bölümlerinden mezun olmak. 22-29 Mayıs 2016 ve 21-28 Mayıs 2017 tarihlerinde yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavlarının (KPSS) birinden KPSS P(1) puan türünden en az 65 (altmış beş) puan almış olmak. Son müracaat tarihi itibariyle son iki yıl içerisinde Yabancı Dil Sınavı (YDS)’den İngilizce alanında en az 60 (altmış) puan almış olmak.
iş başvurusu

C) Yönetici Asistanı Kadrosu için;

Üniversitelerin belirtilen bölümlerinden mezun olmak. 22-29 Mayıs 2016 ve 21-28 Mayıs 2017 tarihlerinde yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavlarının (KPSS) birinden KPSS P(3) puan türünden en az 60 (altmış)  puan almış olmak. Son müracaat tarihi itibariyle son iki yıl içerisinde Yabancı Dil Sınavı (YDS)’den İngilizce alanında en az 50 (elli) puan almış olmak.

Başvuru

Savunma Sanayi Müsteşarlığı 67 personel alımı için son başvuru tarihi 28 Ağustos 2017'dir. Bu tarihe kadar adaylar Müsteşarlığın internet adresindeki (www.ssm.gov.tr) sınav başvuru ekranında tanımlı olan bilgileri eksiksiz doldurarak başvurularını gerçekleştirebilirler.
Başvuru Kılavuzuna buradan ulaşabilirsiniz.
Comments


EmoticonEmoticon