Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü Personel Alımı - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Pazar, Ağustos 13, 2017

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü Personel Alımı

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü, bünyesinde bulunan açık pozisyonları kapatmak için personel alımı yapacak. Kurum bünyesinde işe alımlar 11 kişi ile sınırlı tutulacak. Başvurular ise hız kesmeden devam ediyor. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü bünyesine 2 Uçak/Uzay Mühendisi, 1 Makine Mühendisi,  2 Elektrik Elektronik Mühendisi, 2 İnşaat Mühendisi, 1 Bilgisayar Mühendisi ve 3 Endüstri Mühendisi olmak üzere 11 sözleşmeli personel alacak. İşe alınan kişilere yüksek derecede maaş veren kurumun brüt ücret tablosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Tecrübe Brüt Ücret
0-2 yıl üzeri mesleki tecrübeye sahip olanlar 6884,23 TL
2-5 yıl arası mesleki tecrübeye sahip olanlar 7486,96 TL
5 yıl arası mesleki tecrübeye sahip olanlar 8089,70 TL

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü, yapacağı personel alımlarında başvuruda bulunacak adaylardan çok sayıda şart istiyor. Bu şartlar; KPSS'den en az 70 puan almış olmak, YDS'den en az C düzeyinde puan almak, T.C. vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türk Ceza Kanununun 53. maddesinde belirtilen suçlarını işlememiş olmak, En az dört yıllık eğitim veren yükseköğretim kurumlarının veya bunlara denkliği kabul edilen yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarının ilgili bölümünden mezun olmak şartları isteniyor.

Kurum bünyesinde yapılacak olan atamalar; Merkez-Ankara, İstanbul, Nevşehir ve Antalya illerine yapılacaktır.

Yapılan açıklamaya göre son başvuru tarihi 25.08.2017 Cuma günü saat 16:00 olarak belirlenmiştir. Başvurular Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır. İlanın tam metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Eğer bu ilan size göre değilse sitemiz üzerinden diğer kamu kurumlarının personel alımı ilanlarını inceleyebilirsiniz. Anasayfamıza dönmek için tıklayın.
Comments


EmoticonEmoticon