Süleyman Demirel Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Pazartesi, Ağustos 07, 2017

Süleyman Demirel Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı

Süleyman Demirel Üniversitesi Rektörlüğü 55 Sağlık Personeli alımı yapacağına ilişkin bir bildiri yayınladı. İşe alınması düşünen kişiler Süleyman Demirel Üniversitesi'nin Hastane Başmüdürlüğünde çalışacak. İşe alınacak kişiler kanun kapsamında sözleşmeli personel olarak çalıştırılacak. Personel alımlarında KPSS puanları esas tutulup, gerekli olan şartlar ve açık pozisyonların tümüne aşağıdan ulaşabilirsiniz.

2016 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlara sözleşmeli personel alınacaktır.
İşe Alım Yapılacak Pozisyon Kaç Kişi Alınacak? Aranan Nitelikler
Hemşire 20 Hemşirelik, Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri veya Sağlık Memurluğu lisans programından mezun olmak.
Hemşire 20 Hemşirelik, Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri veya Sağlık Memurluğu lisans programından mezun olmak. -3 yıl mesleki tecrübe sahibi olmak.
Fizyoterapist 2 Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon lisans programından mezun olmak.
Diğer Sağlık Personeli 4 Anestezi, Anestezi Teknikerliği önlisans programından mezun olmak. -5 yıl mesleki tecrübe sahibi olmak.
Diğer Sağlık Personeli 1 Odyoloji Lisans Programlarından mezun olmak.
Diğer Sağlık Personeli 3 Radyoloji, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri önlisans programından mezun olmak.
Diğer Sağlık Personeli 3 Sağlık Laboratuarı, Tıbbi Laboratuar, Tıbbi Laboratuar Teknikleri, önlisans programlarının birinden mezun olmak.
Diğer Sağlık Personeli 1 Elektronörofizyoloji önlisans programından mezun olmak.
Diğer Sağlık Personeli 3 Perfüzyon alanında lisans programından mezun olmak veya lisans eğitimleri üzerine perfüzyon alanında yüksek lisans yapmış olmak veya Sağlık Bilimleri Lisansiyerlerinden Sağlık Bakanlığınca onaylı perfüzyonist yetkisiyle çalışabilir belgesine sahip olmak.
Lisans mezunlarında KPSSP3 puanı, ön lisans mezunlarında KPSSP93 puanı esas alınacaktır.
sdü personel alımı


İstenilen Belgeler

  1. Başvuru formu,
  2. Nüfus Cüzdanı fotokopisi,
  3. Mezuniyet belgesi fotokopisi,
  4. 2016 KPSS (B) sınav sonuç belgesi.
  5. Mesleki tecrübe belgesi (SGK hizmet dökümü)
  6. Perfüzyonist yetki belgesi (Sağlık Bakanlığınca Onaylı)


Başvuru

Başvurular ilanın gazetede yayımladığı tarihten itibaren 15 gün içinde mesai bitimine (17:30) kadar adayların Süleyman Demirel Üniversitesi internet sayfasından www.sdu.edu.tr temin edecekleri başvuru formunu; ilanda belirtilen unvanı ve sıralardan hangisine müracaat edeceklerini belirterek, yukarıda istenilen belgeler ile birlikte (onaylı veya aslı görülmek şartıyla fotokopisi) Üniversitemiz Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuru yapılacaktır. Adaylar sadece bir unvan için başvuru yapacaklardır. Birden fazla başvuru yapıldığı takdirde her iki başvuru da geçersiz sayılacaktır. Posta, Fax veya internet kanalıyla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.
Comments


EmoticonEmoticon