ETİ Maden İşletmeleri 152 Daimi İşçi Alımı Yapıyor - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Cuma, Eylül 22, 2017

ETİ Maden İşletmeleri 152 Daimi İşçi Alımı Yapıyor

Ülkemizde faaliyet gösteren önemli kamu kuruluşlarından bir tanesi olan Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü, açık pozisyonlarını kapatmak için zaman zaman personel alımı yapmaktadır. Bugün Personel Daire Başkanlığı tarafından yayınlanan ilana göre kurum bünyesine 152 personel alımı yapacak. Alımlar daimi işçi statüsünde gerçekleştirilecek. İşe alımlarda kamu kurum ve kuruluşlarına işçi alınması usulleri uygulanacaktır. Peki Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü hangi pozisyonlar için personel alımı yapılacak? Başvuru şartlarının detayları nedir? Tüm bu soruların cevabını aşağıda sizler için cevaplıyoruz.

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü bünyesine yapılacak 152 personel alımına başvuruda bulunacak olan adaylardan en az ortaöğretim mezunu olmaları beklenmektedir. İşe alımlar Daimi Proses İşçisi pozisyonuna yapılacak olup, başvuru süreci Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yürütülecektir.
eti maden işletmeleri işçi alımı

Daimi işçi alımları üç farklı bölgede yapılacaktır. Bu bölgeler: Bandırma Bor ve Asit Fabrikası İşletme Müdürlüğü'ne 78 kişi, Emet Bor İşletme Müdürlüğü'ne 14 kişi ve Kırka Bor İşletme Müdürlüğü'ne 60 kişi olmak üzere toplam 152 kişi alınacaktır. 150 kişi ortaöğretim yani lise mezunu olacak iken 2 kişinin ise önlisans mezunu olması gerekiyor. Başvurular İŞKUR üzerinden yapılacak olup müracaatlarda sona yaklaşıldı.

Sitemiz üzerinden personel alımı yapan tüm kamu kurumlarının ilanlarına ulaşabilirsiniz.
Comments


EmoticonEmoticon