3 Bin 460 Silahlı ve Silahsız Güvenlik Görevlisi Alınıyor! - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Salı, Ekim 24, 2017

3 Bin 460 Silahlı ve Silahsız Güvenlik Görevlisi Alınıyor!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) bünyesinde yayınlanan ilanlara göre farklı kurumlar toplamda 3 bin 460 silahlı ve silahsız güvenlik görevlisi alımı yapacak. Güvenlik görevlisi alımında adaylardan aranan şartlara yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Kamu ve özel kuruluşların güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak üzere görev yapan personellerin sayısı her geçen gün artıyor. Eleman açığının bolca yaşandığı bu sektörde sizde kendinize iş bulabilirsiniz. 2017 yılında bir çok kurum güvenlik görevlisi alımı gerçekleştirecek. Sitemiz üzerinden paylaştığımız bağlantıyı kullanarak, güvenlik görevlisi iş başvurusu yapabilirsiniz. Hastaneler, bankalar, siteler, oteller, fabrikalar gibi bir çok kurum ve kuruluşta görev alabilirsiniz
Firmalar yapacağı personel alım ilanlarını resmi internet sitesi, kariyer portalları ve İŞKUR aracılığı ile adaylara ulaştırmaktadır.

Güvenlik Görevlisi Alımı

Adaylardan Aranan Şartlar


  • Güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak (İŞKUR üzerinden yayınlanan bazı ilanlarda sertifika şartı aranmamaktadır)
  • En az lise mezunu olmak
  • Sicili temiz olmak (tercihen)
  • Boy kilo orantılı olmak (tercihen)
  • Görevini yapmaya engeli bulunmuyor olmak
  • Vardiyalı çalışma sistemine uygun olmak


İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlara göre Türkiye genelinde en az lise mezunu toplam 3 bin 460 silahlı ve silahsız güvenlik görevlisi alımı yapılmaktadır. Silahlı ve silahsız güvenlik görevlisi alımı alımı ilanlarını görüntülemek için tıklayın.
Comments


EmoticonEmoticon