3 İlde KPSS Şartı Olmadan Bekçi Alımı İlanı Yayınlandı - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Cuma, Ekim 27, 2017

3 İlde KPSS Şartı Olmadan Bekçi Alımı İlanı Yayınlandı

Bekçi alımı ilanları yavaş yavaş yayınlanmaya başladı daha önce İstanbul Valiliği, KPSS şartı olmadan 2.000 en az lise mezunu bekçi alımı ilanı yayınlamıştı. Bu ilan yayınlanır yayınlanmaz, detayları ve başvuru bilgilerini sitemizde paylaşmıştık. Bugün bekçi alımı ilanlarına yenileri eklendi ve İstanbuldan'dan sonra 2 ilimiz için çarşı ve mahalle bekçisi alımı ilanı yayınlandı. Duyurular ilgili bölgelerin valilik ve kaymakamlıkların internet sitesi üzerinden yapıldı. İşte bekçi alımı yapılan il ve ilçeler

İlginizi çekebilir: Bekçi Maaşları Ne Kadar?

Bekçi alımları

Bekçi Alımı Yapılan İl ve İlçeler

Bekçi alımları İstanbul iline 1.200, Trabzon; Ortahisar ilçesine 110, Yomra ilçesine 10, Akçaabat ilçesi sınırları içerine 30 bekçi alımı yapılacak. Gaziantep'te Şehitkamil ve Nizip ilçelerine çarşı ve mahalle bekçisi alımı yapılacaktır. İlgili bölgelerin valilik ve kaymakamlıkların internet sitesi kamu oyuna duyuruldu.

Genel Başvuru Şartları

Erkek ve Türk vatandaşı olmak, en az lise ve dengi okul mezunu olmak, askerliğini yapmış ve 30 yaşından büyük olmamak, görevini devamlı yapmasına engel sağlık sorunu olmamak, kamu haklarından mahrum olmamak, en az 167 cm boyunda olmak, 657 sayılı DMK'nın 48. maddesinde yer alan şartları taşımak, Türk toplum anyalışına göre kötü şöhretli olarak tanınmamak, başvuru yapılan ilde en az 1 yıldır ikamet ediyor olmak, beden kitle indeksi 18-27 arasında olmak.

Başvuru

İstanbul bekçi alımı başvuruları 08-22 Kasım 2017 tarihleri arasında, Trabzon Valiliği bekçi alım ilanına başvurular, 13 Kasım- 27 Kasım 2017 tarihleri arasında Gaziantep Valiliği bekçi alım ilanı başvuruları, 16 Kasım- 30 Kasım 2017 tarihleri arasında İlçe Emniyet Müdürlüklerine yapılacaktır.


Başvuru İçin Gerekli Olan Belgeler

Nüfus cüzdanı, okul diploma veya tasdiknamesinin onaylı örneği, askerlik durum belgesi, 6 adet fotoğraf, adli sicil kaydı, ikametgah belgesi.

Bekçi alımı yapılacak olan illerin sayısının artması bekleniyor. Alım yapılmasını istediğiniz ili Facebook gönderimize yorum olarak yazarak sesinizi duyurabilirsiniz. Facebook gönderimize ulaşmak için TIKLAYIN.
Comments


EmoticonEmoticon