BOTAŞ En Az Lise Mezunu 112 Personel Alımı Yapacak - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Cuma, Ekim 06, 2017

BOTAŞ En Az Lise Mezunu 112 Personel Alımı Yapacak

BOTAŞ, Devlet Personel Başkanlığı üzerinden yayınladığı ilana göre bünyesindeki açık pozisyonları kapatabilmek adına 112 personel alımı yapacak. Personel alımı başvuruda bulunacak adaylar, BOTAŞ tarafından belirtilen şartların tamamını taşımak zorunda olup, Ayrıca adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) şartı da aranacaktır. İşte BOTAŞ personel alımına ilişkin tüm detaylar;

Boru Hatları İle Petrol Taşıma A.Ş. Türkiye'nin farklı bölgelerinde görevlendirilmek üzere, farklı pozisyonları için 112 kişilik personel alımı yapacak. BOTAŞ personel alımı ilanına Lisans, Önlisans ve Lise mezunları başvuruda bulunabilecek.

ALIM YAPILACAK İLLER VE POZİSYONLAR

İşe alımlar; Ankara, İzmir, Kırklareli, Kayseri, Samsun, Erzurum, Kahramanmaraş, Konya, Ağrı, Ardahan, Sivas, Aksaray, İstanbul, Tekirdağ, Şanlıurfa, Gaziantep illerinde bulunan BOTAŞ bölge müdürlüklerine yapılacaktır.

Endüstri Meslek Lisesi Mezunu Teknisyen ve Büro Görevlisi, Önlisans Mezunu, Operatör, Teknisyen, ve Lisans Mezunu ise, Mühendis, Uzman Yardımcısı, Müfettiş yardımcısı gibi çok çeşitli kadrolara işe alım gerçekleştirilecek. Alım yapılacak pozisyonlar ve illerin listesinin tamamına aşağıda yayınladığımız bağlantıyı kullanarak, ilan metninden ulaşabilirsiniz.

Botaş personel alım

ADAYLARDA ARANAN ŞARTLAR NELER?

BOTAŞ, alım yapacağı kadrolar için adaylardan, En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak, En az Endüstri Meslek Lisesi Mezunu olmak üzere Önlisans ve Lisans Mezunu olmak ve ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lise mezunları için KPSSP94, Önlisans mezunları için KPSSP93 ve Lisans mezunları için KPSSP3 puan türünden puan almış olmaları gereklidir. İşe alımlarda KPSS puanı esas alınacaktır.

BAŞVURU

112 personel alımı başvuruları 12 Ekim 2017'de başlayıp, 21 Ekim 2017 tarihinde sona ermektedir. Adaylar belirtilen tarihler arasında başvurularını gerçekleştirmelidir. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak, ilanın tam metnine ulaşabilir ve ilan hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. İlan metni için tıklayın.
Comments


EmoticonEmoticon