Ekim Ayı Memur Personel Alımları! KPSS'li ve KPSS'siz - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Perşembe, Ekim 26, 2017

Ekim Ayı Memur Personel Alımları! KPSS'li ve KPSS'siz

Ekim ayı itibariyle kamu kurumları personel alımlarını hızladırdı. Bünyesindeki personel ihtiyaçlarını karşılamak üzere farklı kurumlar ilanlar yayınlayarak, bünyelerine memur alımı sürecini başlattı. Yayınlanan bu ilanların bazılarında adaylardan KPSS şartı aranıyorken, bazılarında ise KPSS şartı aranmamaktadır. Bu yazımızda Ekim ayında duyurulan KPSS'li ve KPSS'siz personel alımı yapan kurumların listesini paylaşıp, başvuruda bulunmak isteyen adaylar için başvuru süreci hakkında bilgiler vereceğiz.

KPSS Şartlı Personel Alımı İlanları

1- Kredi ve Yurtlar Kurumu 25 Personel Alımı

Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK), yayınladığı ilan ile bünyesine personel alımı yapacağını kamuoyuna duyurdu. Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK), bugün yayınladığı duyuruya göre bünyesinde bulunan memur açığını kapatmak için 25 kişilik kadro ile personel alımı yapacağını belirtti. Başvuru şartları ve başvuru tarihleri haberimizde yer almaktadır. Habere ulaşmak için tıklayın.
Son başvuru tarihi: 31 Ekim 2017

2- TBMM 118 Personel Alımı

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Resmi Gazete'de yayınladığı ilan ile lise, önlisans ve lisans mezunları için çeşitli pozisyonlarda görevlendirilmek üzere 118 personel alımı yapacağını duyurdu. TBMM 118 personel alımına başvurular 16 Ekim itibariyle başladı. TBMM'nin alım yapacağı pozisyonları ve adaylardan istenilen şartları sizler için haberimizde derledik. Habere ulaşmak için tıklayın.
Son başvuru tarihi: 30 Ekim 2017

3- Gümrük ve Ticaret Bakanlığı 425 Memur Alımı İlanı

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, Devlet Personel Başkanlığı'ndan yayınladığı ilana göre bünyesine 425 memur alımı yapacak. Alım yapılacak pozisyonlar ve başvuruda bulunmak isteyen adaylardan aranan şartlara buradan ulaşabilirsiniz.
Son başvuru tarihi: 05 Kasım 2017


4- Danıştay En Az Lise Mezunu Personel Alımı İlanı

Danıştay, bünyesindeki açık pozisyonları kapatmak için personel alımı ilanı yayınladı. Yayınlanan memur alımı ilanında en az lise mezunu aşçı, garson ve bahçıvan alımı yapılacak. İşe alımlar sözleşmeli personel statüsünde gerçekleştirilecek. Danıştay personel alımı detayları ve adaylardan istenilen şartlar için tıklayın.
Son başvuru tarihi: 27 Ekim 2017 saat 17:00

5- OGM KPSS 50 Puan ile Orman Muhafaza Memuru Alımı İlanı

Orman Genel Müdürlüğü KPSS en az 50 puan ile bünyesine 125 Orman Muhafaza Memuru alımı yapacak. Orman Muhafaza Memuru alımında adaylardan istenilen şartlara ve başvuru süreci hakkındaki bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

kamu personeli

KPSS Şartsız Personel Alımı İlanları

1- 2.000 Bekçi Alımı İlanı

2 bin bekçi alımı Devlet Personel Başkanlığı üzerinden kamu oyuna duyuruldu. Yayınlanan ilana göre en az lise mezunu 2.000 bekçi alımı yapılacak. Üstelik KPSS şartı bulunmuyor. Bekçi alımı ilanına başvuruda bulunmak için adaylardan istenilen şartlar ve başvuru süreci hakkındaki tüm bilgileri sizler için derledik. Detaylar için tıklayın.

2- Halkbank 1295 Personel Alımı İlanı

Halkbank, resmi internet sitesinde yaptığı duyuruya göre bünyesindeki açık pozisyonları kapatmak için farklı pozisyonlarda toplamda 1295 kişilik personel alımı gerçekleştirilecek. İşe alımlarda adaylardan KPSS şartı aranmayacak. Halkbank'ın personel alımı yapacağı pozisyonlar, adaylardan aranan şartlar ve başvuru süreci hakkındaki tüm bilgilere ulaşmak için tıklayın.
Comments


EmoticonEmoticon