Hazine Müsteşarlığı Merkezi Finans ve İhale Birimi Personel Alımı İlanı Yayınlandı - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Çarşamba, Ekim 04, 2017

Hazine Müsteşarlığı Merkezi Finans ve İhale Birimi Personel Alımı İlanı Yayınlandı

T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Merkezi Finans ve İhale Birimi personel alımı yapacağını devlet personel daire başkanlığı üzerinden kamuoyuna duyurdu. Kurum bünyesindeki memur açığını kapatmak için yayınlanan ilanda, Hazine Müsteşarlığı Merkezi Finans ve İhale Birimi'ne farklı pozisyonlarına toplam 18 kişilik bir kadro ayrıldı. Uzman Personel kadrosuna ataması yapılacak personellerin kurum tarafından yapılacak olan giriş sınavı ile atamaları gerçekleştirilecektir.

MEMUR ALIMI YAPILACAK OLAN KADROLAR

Müsteşarlığı Merkezi Finans ve İhale Birimi'ne memur alımı yapılması için ayrılan kadrolar şu şekildedir; 2 Gıda Mühendisliği, 2 İnşaat Mühendisliği, 2 Diğer Mühendislik branşları, 3 Hukuk, 3 İstatistik, 3 Matematik, 1 Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, 1 Biyoloji ve 1 Kimya alanlarında olmak üzere toplamda 18 boş pozisyon ile alım yapacak.

ADAYLARDAN ARANAN ŞARTLAR

Kurum bünyesine yapılacak olan personel alımlarında adaylardan bazı şartlar aranmaktadır. Bu şartlar; Hazine Müsteşarlığı Merkezi Finans ve İhale Birimi alım yapacağı kadrolar için adaylardan, giriş sınavının yapılacağı tarih itibari ile 35 yaşını doldurmamış olmak, 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşıyor olmak, En az dört yıllık eğitim veren üniversite ve fakültelerin yukarıda belirtilen bölümlerinden veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından onaylanmış yabancı fakülte veya yüksekokullardan mezun olmak, ÖSYM tarafından 2016 veya 2017 yıllarında yapılan Yabancı Dil Sınavından İngilizce dilinden en az 80 puan almış olmak ve ÖSYM tarafından yapılan 2017 yılı Kamu personeli Seçme Sınavından Hukuk alanı için KPSSP8 ve Diğer alanlar için KPSSP1 puan türünden en az 80 puan almış olmak şartları aranmaktadır.

merkezi finans ve ihale birimi

BAŞVURULAR

Başvurular birimin resmi internet sitesi olan http://www.cfcu.gov.tr adresinden gerçekleştirilecektir. “İş Talep Formu” ve adaylardan istenilen belgeler şahsen, elden veya posta yoluyla birimimizin Merkezi Finans ve İhale Birimi T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Kampüsü E Blok İnönü Bulvarı No:36 06510 Emek / ANKARA adresine, en geç 6 Kasım 2017 günü mesai saati sonuna kadar ulaştırılması gerekmektedir.
Başvuru için kullanacağınız iş talep formu ve adaylardan istenilen belgelere buradan ulaşabilirsiniz.
Comments


EmoticonEmoticon