OGM KPSS 50 Puan ile Orman Muhafaza Memuru Alımı - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Perşembe, Ekim 12, 2017

OGM KPSS 50 Puan ile Orman Muhafaza Memuru Alımı

Daha önce 20/07/2017 tarihinde yayınlanan, sonraki süreçte Danıştay'ın yürütmeyi durdurma kararı ile ileri bir tarihe ertelenen Orman Genel Müdürlüğü Orman Muhafaza Memuru alımı ilanı başvurularında sona yaklaşıldı. Önceki ilanda 95 olarak belirlenen atama yapılacak kontenjan yeni ilanda 125'e yükseltildi. Orman Genel Müdürlüğü KPSS en az 50 puan şartıyla yapılacak olan Orman Muhafaza Memuru alımında adaylardan istenilen şartlara ve başvuru süreci hakkındaki bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

- Orman Muhafaza Memurlarının 2017 yılı maaşlarını merak ediyorsanız TIKLAYIN.

ADAYLARDA ARANACAK GENEL NİTELİKLER

Tam Teşekküllü Resmi Sağlık Kurumlarından (Yurdun her yerinde görev yapabilir ve silah kullanabilir ibareli), sağlık kurulu raporu almak, (Atamaya hak kazanan adaylardan istenecektir.)
Askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak, 2016 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından (2016-KPSSP93) en az 50 puan almış olmak, Yükseköğrenim kurumlarına bağlı ön lisans programlarından; Ormancılık ve Orman Ürünleri, Orman İşletmeciliği, Ormancılık, Orman Ürünleri, Odun Dışı Orman Ürünleri, Fidan Yetiştiriciliği, Fidan Yetiştirme, Fidan ve Fidecilik, Budama ve Aşılama, Avcılık ve Yaban Hayatı, Av ve Yaban Hayatı bölümlerinden mezun olmak,
ogm

BAŞVURU

Orman Muhafaza Memuru başvuruları internet üzerinden yapılabilmektedir. 15/11/2017 saat 23.59'a kadar yapılmalıdır. Başvurular https://isealim.ogm.gov.tr/hizmetenvanteri/ adresindeki başvuru formunun adaylar tarafından doldurulması suretiyle çevrimiçi (online) olarak alınacaktır. Sisteme ilk kez giriş yapıyorsanız, önce kayıt olmanız gerekmektedir. Başvuru işlemleri 15/11/2017 gecesi saat 23:59’da sona erecektir. Bu süre kesinlikle uzatılmayacaktır. Şahsen, posta, dilekçe veya diğer şekilde yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir. İlanın tam metnine buradan ulaşabilirsiniz. Başvuru sonuçlarının duyurusu da grubumuzda yapılacaktır. Facebook grubumuza katılmak için tıklayın.
Comments


EmoticonEmoticon