Sağlık Bakanlığı 10 Bin Memur ve Personel Ataması Yapacak - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Çarşamba, Ekim 25, 2017

Sağlık Bakanlığı 10 Bin Memur ve Personel Ataması Yapacak

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan memur ve personel ataması hakkında çok önemli önemli açıklamalarda bulunda. Sağlık Bakanlığı'nın personel alımlarını bekleyen adaylar için müjdeli haberler geldi. İşte tüm detaylar...

Bünyesinde en çok personel barındıran ve atamaları en fazla olan kurumlardan olan Sağlık Bakanlığı, yıl içerisinde dönemsel olarak personel alımına gidebilmektedir. Sağlık Bakanlığı personel alımı ilanları, adaylar tarafından oldukça fazla rağbet görmektedir. Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, personel alımı ve atama bekleyenler için müjdeli haberi verdi. Bakan Demircan, konuya ilişkin çok önemli açıklamalarda bulundu. Bakanın açıklaması şu şekilde;
Yarın itibarıyla 10 bin yeni atamamız olacak, uzman hekim ve pratisyen arkadaşlarımızın. Onların hemen listesini gönderdik. Güvenlik soruşturmasıyla ilgili çalışmaları devam ediyor. Bize güvenlik soruşturması gelmiş olanları geciktirmeden değerlendirip atanmaları noktasında bekletmiyoruz.
Böylece Sağlık Bakanı Ahmet Demircan tarafından yapılan açıklamaya göre bakanlığın kendi bünyesinde istihdam etmek üzere toplam 10 bin kişilik personel ataması yapacakları duyurulmuş oldu.
Sağlık Bakanlığı personel alımı
Sağlık Bakanlığı personel alımlarının takipçisi olmaya devam edeceğiz ve ilan yayınlanır yayınlanmaz sitemizde tüm detayları ile birlikte paylaşacağız. Personel alımı ilanlarını takip etmek, soru, görüş ve önerilerinizi iletmek için Facebook grubumuza katılabilirsiniz. Facebook grubumuz için tıklayın.
Comments


EmoticonEmoticon