Spor Toto Teşkilat Başkanlığı Memur Alımı - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Çarşamba, Ekim 25, 2017

Spor Toto Teşkilat Başkanlığı Memur Alımı

Spor Toto Teşkilat Başkanlığı, Devlet Personel Başkanlığı üzerinden yayınladığı 25 Ekim 2017 tarihli ilan ile bünyesine memur alımı gerçekleştiriyor. Bünyesindeki memur kadro eksikliğini gidermek amacıyla boş kadrolarına alım gerçekleştirecek olan Spor Toto Teşkilatı Başkanlığı, personel alımı için İşletme, İktisat ve Muhasebe bölümlerinden mezun olmuş 4 kişiyi bünyesine katacak. Başvurular, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından yapılacak olup, alım detayları aşağıdaki gibidir.

Adaylardan Aranan Şartlar

Spor Toto Teşkilatı Başkanlığı bünyesine alım yapacağı kadro için KPSSP3 puan türünden 60 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir. Adaylardan aranan diğer şartlar ise şunlardır; Cari hesap işlemleri, banka işlemleri, fatura işlemleri, KDV, Muhtasar ve ödeme sonu işlemleri takibini yapabilmek, Vergi usul kanunu, Sigortalar kanunu, İş kanunu ve Türk Ticaret kanunu mevzuatına hakim olmak, Kamu ve özel sektörün muhasebe veya finans departmanlarında en az 2 yıl çalışmış olmak, Tek düzen hesap planı bilgisi, mizan çalışmaları, genel muhasebe konusunda deneyimli olmak şartları arayacaktır.
sportoto personel alımı

Başvuru

Başvuru yapacak adaylar, ilan tarihinden itibaren ve en geç 10 gün içerisinde yani en geç 03 kasım 2017 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, Türkiye İş Kurumu'nun ilgili birimlerine şahsen veya Türkiye İş kurumunun resmi internet sayfası üzerinden yapılmaktadır.
Comments


EmoticonEmoticon