Devlet Su İşleri 45 Memur Alıyor - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Çarşamba, Kasım 15, 2017

Devlet Su İşleri 45 Memur Alıyor

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü KPSS 2017/2 merkezi atama kapsamında bünyesine 45 memur alımı yapacak. DSİ personel alımı hakkındaki detayları paylaşıyoruz.

Ülkemizin önemli kuruluşlarından bir tanesi olan ve personel ilanları ile sıklıkla gündeme gelen Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü (DSİ) açık pozisyonları için memur ve personel alımları yapmaya devam ediyor. Buna göre ilgili Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü (DSİ) kamu kurumu ÖSYM tarafından yapılan KPSS 2017/2 merkezi yerleştirme ataması için kadro ayırdı.

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi aracılığı ile yapılan KPSS 2017/2 merkezi yerleştirme atamasında Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü (DSİ) kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere en az ön lisans mezunu toplam 45 memur alımı yapacak. Peki mezuniyetlere göre kadro dağılımı nedir ve hangi pozisyonlar için alımlar yapılacak.
DSİ personel alımı

Mezuniyete Göre Dağılım

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü (DSİ), KPSS 2017/2 merkezi yerleştirme ataması kapsamında kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere toplam 45 kişilik memur ataması yapıyor. Peki mezuniyetlere göre kadro dağılımı nedir?

Ortaöğretim: Kadro Verilmedi
Önlisans: 35 Personel
Lisans: 10 Personel
Toplam 45 kişi alınacak.

Alım Yapılacak Pozisyonlar

Memur
Tekniker
Avukat
Mimar

Yukarıda verilmiş olan dört farklı kadro için DSİ kurumuna kadro ayrılmış olup toplam 45 kişilik memur ataması yapılacaktır. Adaylar müracaatlarını 14 Kasım - 23 Kasım 2017 tarihleri arasında ÖSYM AİS aracılığı ile gerçekleştirebilir.
Comments


EmoticonEmoticon