Emniyet Genel Müdürlüğü En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapıyor - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Pazar, Kasım 26, 2017

Emniyet Genel Müdürlüğü En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapıyor

Emniyet Genel Müdürlüğü, yayınlamış olduğu iki ayrı ilan ile en az lise mezunu personel alımı yapacağını kamuoyuna duyurdu. Alım yapılacak kadrolar ve adaylardan aranan şartlara yazıdan ulaşabilirsiniz.

Emniyet Genel Müdürlüğü, geçtiğimiz günlerde hem resmi sitesinde hem de Devlet Personel Başkanlığı resmi sitesinde 2 ayrı ilan yayımlayarak personel alımı yapacağını duyurdu.

Yayımlanan ilana göre; EGM bünyesinde görevlendirilmek üzere Psikolog (6) ve Aşçı (15) pozisyonunda personel alımları yapılacak. Kamupersoneli.net olarak Emniyet Genel Müdürlüğü personel alım ilanlarının detaylarını ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz:

ALIM YAPILACAK İLLER

Emniyet Genel Müdürlüğü personel alımları; Bayburt, Gümüşhane, Bingöl, Iğdır, Erzurum, Malatya, Balıkesir, Samsun, Eskişehir, Kırıkkale, Artvin, Bartın, Siirt, Mardin, Çankırı ve Kilis'te yapılacak.
Emniyet Genel Müdürlüğü

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN GENEL ŞARTLAR

Emniyet Genel Müdürlüğü personel alım ilanına başvuracak adayların; 657 sayılı DMK'nın 48. maddesinde yer alan şartları taşımaları, başvuru yapılacak pozisyon için istenilen eğitim şartını taşımaları gerekiyor. Adaylar ayrıca; istenilen KPSS puan türünden de belirtilen puanı almış olmak zorundalar. Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu olmayan adayların başvuruları kabul edilmeyecek.

BAŞVURU SÜRECİ

Adayların başvuruları, Aşçı pozisyonu için 11 Aralık - 15 Aralık 2017; Psikolog pozisyonu için ise 4 Aralık - 8 Aralık 2017 tarihleri arasında, adayların bulunduğu İllerin İl Emniyet Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüğüne şahsen yapılacak. Adaylar başvuru esnasında; kimlik belgesi, 2 adet vesikalık fotoğraf, diploma veya mezuniyet belgesi ile KPSS sonuç belgesini de teslim edecekler.
Aşçı alımı ilanının tam metnine ulaşmak için tıklayın.
Psikolog alımı ilanının tam metnini ulaşmak için tıklayın.
Comments


EmoticonEmoticon