Et ve Süt Kurumu İşçi Alımı Yapıyor - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Pazartesi, Kasım 27, 2017

Et ve Süt Kurumu İşçi Alımı Yapıyor

Et ve Süt Kurumu, farklı pozisyonlarda personel alımı yapacağını İŞKUR aracılığıyla kamuoyuna duyurdu. Et ve Süt Kurumu'nun personel alımı yapacağı pozisyonlar ve başvuru süreci hakkındaki tüm bilgiler yazıdadır.

Et ve Süt Kurumu, geçtiğimiz günlerde İşkur aracılığıyla bir ilan yayımlayarak Kasap, Makine Bakımcı, Soğutma ve İklimlendirme Teknisyeni, Sıhhi Tesisatçı pozisyonlarında 7 işçi alımı gerçekleştirecek. Başvurular başlamış olup, son başvuru tarihi 29 Kasım 2017'dir. Et ve Süt Kurumu işçi alımı ilanına başvuruda bulunmak isteyen adaylar bu tarihe kadar İŞKUR İl Müdürlüklerine giderek ya da İŞKUR resmi internet sitesine giriş yaparak internet üzerinden başvurularını gerçekleştirebilirler.
Et ve Süt Kurumu personel alımı

Adaylardan Aranan Genel Şartlar

Başvuru yapacak adayların, Kasap pozisyonu için en az ilköğretim mezunu olmaları, diğer pozisyonlar için ise ilgili meslek liselerinden mezun olmaları gerekiyor. Lise mezunu olma şartı aranan pozisyonlara başvuru yapacak adayların, KPSSP-94 puan türünden en az 60 almış olmaları gerekiyor. Ayrıca adayların, daimi/deneme süreli çalışmayı kabul etmeleri de gerekiyor.

Et ve Süt Kurumu işçi alım ilanına başvurularda, 2016 KPSS puanı dikkate alınacak. Sadece 2016 KPSSP-94 puan türünden 60 ve üzeri puan alan adayların başvuruları kabul edilecek. 
Comments


EmoticonEmoticon