Jandarma Uzman Erbaş Alımı Başvuru Sayfası Açıldı - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Pazar, Kasım 05, 2017

Jandarma Uzman Erbaş Alımı Başvuru Sayfası Açıldı

Jandarma Genel Komutanlığı, dönemsel olarak askeri personel alımına gitmektedir. Daha önce uzman erbaş alımı yapacağını duyurulmuştu. Uzman erbaş alımı başvuru sayfası açıldı. Dilerseniz sitemiz üzerinden paylaştığımız başvuru bağlantısını kullanarak, hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. Jandarma Genel Komutanlığı Uzman Erbaş alımı başvuru şartları ve detayları paylaşıyoruz.

Jandarma Genel Komutanlığı, bünyesine Askerlik şartı Olmadan 2017/10 kapsamında sözleşmeli olarak Uzman Erbaş alımı yapacak. Personel alımına hala silah altında olan adaylar da başvuru yapabilecekler. Başvurular sadece internetten yapılmaktadır. Başvurusu onaylanan adaylar 04 Aralık 2017 tarihinde sınava tabii tutulacaklardır.

Uzman Erbaş Alımı Şartları

Jandarma Genel Komutanlığı alım yapacak olduğu Sözleşmeli Uzman Erbaş alımı adaylarından, En az lise mezun veya dengi okul mezunu olmak veya yurtdışındaki dengi okul mezunu olmak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 2017 yılının başından beri 20 yaşından gün almış olmak ve 27 yaşını bitirmemiş olmak, Sözleşmeli erbaş ve erlerden en az üç yıl görev yapmış olanlarda için Ocak ayının ilk günü itibari ile 29 yaşından gün almamış olmak, Seçme sınavlarından başarılı ile geneç adaylardan TSK sağlık yönetmeliğine göre Komando uzman Erbaş olur veya uzman Erbaş olur raporu alabilmek, en az 164cm boyunda olmak, Boy ve kilo ölçüm tablosuna göre uyumlu olmak, yapılacak güvenlik soruşturmasından olmulu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Askeri öğrenciliği ile ilişkisi kesilmemiş olmak, Dilinde pelteklik, tutukluk ve kekemelik gibi konuşma özrü bulunmamak, Askerlik hizmetini yapmakta iken müracaat edenler için Birlik Komutanlıklarınca düzenlenen Nitelik Belgesi almış olmak şartları aranacaktır.
uzman erbaş alımı

Başvuru Sayfası

Jandarma Genel Komutanlığı uzman erbaş alımı için başvuruları 13 Kasım 2017 tarihi saat 17:00'da kapanacaktır. Eğer isterseniz hemen şimdi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvurular internet üzerinden yapılmaktadır. Başvuru sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.
İlanın tam metni için tıklayın.
Comments


EmoticonEmoticon