Kamu Kurumları KPSS Şartsız 6 Bin 382 Personel Alımı Yapacak - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Perşembe, Kasım 02, 2017

Kamu Kurumları KPSS Şartsız 6 Bin 382 Personel Alımı Yapacak

2017 yılının sonuna doğru yaklaşırken kamu kurumları bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak için personel alımı çalışmalarına hız verdi. Yayınlanan ilanlardan çoğu adaylardan KPSS şartı ararken, bazı ilanlar KPSS şartı aramamaktadır. Yazımızda KPSS şartı aranmayan kamu personel alımı ilanlarını ve kontenjanlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı Personel Alımı

Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere 7 kişilik boş kadro ile farklı dil alanlarından sözleşmeli olarak personel alımı gerçekleştirecek. Başvuru ve detaylar için tıklayın.

Diyanet İşleri Başkanlığı 50 Bayan Alımı

Diyanet İşleri Başkanlığı geçtiğimiz günlerdeki duyurusuna göre bünyesindeki eksikliği tamamlamak için 50 kişilik boş kadro ile kurum içi Naklen Bayan Mukarıp alımı gerçekleştirecek. Adaylar yapılacak sözlü sınavla belirlenecek olup, sınava başvurular en geç 13 Kasım 2017 tarihine kadar devam edecektir. Detaylı bilgi için buraya tıklayınız.

Halkbank 1295 Personel Alımı

Halkbank geçtiğimiz günlerdeki duyurusuna göre bünyesine farklı kadrolarda toplamda 1295 kişilik boş kadro ile personel alımı yapacağını belirtmişti. Başvurularda adaylarda KPSS şartı aranmıyacak olup, diğer nitelikleri taşımaları durumunda başvuru yapabilirler. Başvuru ve diğer bilgilere ulaşmak için buraya tıklayınız.

Jandarma Genel Komutanlığı Uzman Erbaş Alımı

Jandarma Genel Kmutanlığı bünyesine uzman erbaş kadrosunda sözleşmeli olarak alım gerçekleştirecek. Adaylardan KPSS şartı aranmayacak. Üstelik yayınlanan bu ilanda askerlik şartı kaldırıldı ve yaş şartı esnetildi. başvurular en geç 13 Kasım 2017 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. Başvuru ve detaylar için tıklayın.


5300 Bekçi Alımı

Ülke Genelinde farklı valilikler bünyesine Çarşı ve Mahalle Bekçisi alınıyor. İlanlar yayımlanmaya başladın ve başvurular kasım ayında başlayacak. Adaylardan Askerliğini yapmış olmak ve En az Lise mezunu olmak şartları aranacak olup, KPSS şartı aranmayacaktır. Türkiye Geneli Bekçi Alımı yapan valiliklere ulaşmak için tıklayınız.
Comments


EmoticonEmoticon