Kasım Ayı Kamuya Memur Personel Alımları - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Salı, Kasım 21, 2017

Kasım Ayı Kamuya Memur Personel Alımları

Kasım ayının sonuna doğru yaklaşırken bu ayda yayınlanmış kamu personel alımlarını ve başvuru bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Bir çok kamu kurumu kasım ayı itibariyle bünyesindeki açık pozisyonları kapatmak adına memur personel alımı ilanları yayınladılar. Yayınlanan ilanlardan bazılarında KPSS şartı aranmakta olup, bazılarında ise KPSS şartı aranmamaktadır. Adaylar başvuru şartlarını taşımaları durumunda başvurularını yapabilecekler ve Kasım ayında memur olmak şansına sahiptirler. Her ilanın kendine özel şartları bulunmaktadır. Başvuru şartları, tarihleri ve diğer tüm bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. İşte 2017 Kasım ayı kamu personel alımları.

TCDD 704 Memur Alımı Yapıyor

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) bağlı olduğu kurumlarla birlikte toplamda 704 personel alımı yapacak. Alımlar,  KPSS 2017/2 merkezi atama kapsamında olup, lise, önlisans ve üniversite mezunları faydalanabilecek. Başvuru ve detaylar için tıklayın.

Jandarma 222 Memur Alımı

Sahil Güvenlik Akademisi ve Jandarma Genel Komutanlığı, açık pozisyonlarını kapatmak üzere KPSS en az 50 puan ile personel alımı yapacak. Personel alımı için kontenjan 222 kişi ile olup, adaylardan aranan şartlar ve başvuru süreci hakkındaki tüm bilgilere yazıdan ulaşabilirsiniz. İlana ulaşmak için tıklayın.

Jandarma Zabıt Katibi Alımı

Jandarma Genel Komutanlığı 10 kişilik Zabıt Katipliği kadrosu için adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 60 puan almış olmak şartı ve en az önlisans mezunu olmak şartları aranacaktır. Başvuru ve detaylar için tıklayın.

Tarım Bakanlığı 96 Memur Alımı

Kamu kurumları KPSS 2017/2 merkezi yerleştirme ataması ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere memur ve personel alımı yapıyor. KPSS 2017/2 merkezi yerleştirme kapsamında personel alımı başvuruları, 14 Kasım 2017 tarihi itibariyle başladı. Personel alımı yapacak olan kurumlardan bir tanesi de Tarım Bakanlığı olarak açıklandı. Yayınlanan bildiriye göre Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 96 memur alımı gerçekleştirecek. Başvuru bilgileri için tıklayın.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 20 Personel Alımı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, bünyesinde istihdam edilmek üzere 20 memur alımı ilanı yayınladı. Personel alımı yapılacağı bilgisi kurumun kendi sitesinde kamuoyuna duyuruldu. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı  bünyesindeki personel açığını tamamlamak için, Rehberlik ve Teftiş Başkanlığında Genel İdari Hizmetleri Sınıfında 8. dereceden boş kadrosuna 20 kişilik kadro ile Müfettiş Yardımcısı alacak. Başvuru ve detaylar için tıklayın.
Memur alımı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı 50 Memur Alımı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak amacıyla Devlet Personel Daire Başkanlığı üzerinden 50 memur alımı ilanı yayınladı. Bakanlığın yapacağı 50 kişilik personel alımına ilişkin tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu 69 Memur Alıyor

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu açık pozisyonlarını kapatmak adına personel alımı ilanı yayınladı. Personel Daire Başkanlığı üzerinden yayınlanan ilana göre Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) 69 memur alımı yapacak. Başvuru ve aranan şartlara ulaşmak için tıklayın.

Devlet Su İşleri 45 Memur Alımı

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü KPSS 2017/2 merkezi atama kapsamında bünyesine 45 memur alımı yapacak. DSİ personel alımı hakkındaki detayları paylaşıyoruz. Başvuru ve adaylardan aranan şartları öğrenmek için tıklayın.

Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (KPSS Şartsız) Personel Alımı

Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Daire Başkanlığı yapmış olduğu duyuruya göre farklı pozisyonlardaki personel ihtiyacını gidermek için alımlar yapacak. İşe alımlarda KPSS şartı aranmayacak olup, atamalar sözleşmeli personel statüsünde gerçekleştirilecektir. Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı, bünyesine 7 personel alımı yapacak. Başvuru ve detaylar için tıklayın.

16 İlde (KPSS) Şartsız 7400 Bekçi Alımı Yapılıyor

16 İlde toplamda 7400 bekçi alımı yapılıyor. Sayının daha da artması bekleniyor. Bekçi alımlarında adaylardan KPSS şartı aranmayacak olup, valilikler tarafından sözlü ve yazılı sınav uygulaması yapılacaktır. Hangi ilde kaç bekçi alındığını öğrenmek için tıklayın.

THY (KPSS Şartsız) Kabin Memuru Alımı

Havacılık sektöründe en çok istihdam yaratan, ülkemizin en değerli markaları arasında gösterilen Türk Hava Yolları, çok sayıda bay ve bayan kabin memuru alacağının duyurusunu yayınladı. Alımlarda KPSS şartı aranmamaktadır. İlana başvurular başladı. İşte THY kabin memuru alımı hakkındaki tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Kızılay (KPSS Şartsız) Personel Alımı

Kızılay, kariyer sayfası üzerinden yayınladığı Kızılay iş ilanları ile bünyesine 2017 yılında iş başvurusu kabul etmektedir. Personel alımı, değerlendirme ve iş alım süreci hakkındaki tüm detayları sizler için derlediğimiz yazımızda KPSS şartsız Kızılay iş başvurusu nasıl yapılır? Sorusunun cevabını veriyoruz. Detaylar için tıklayın.
Comments


EmoticonEmoticon