Nüfus Müdürlüklerine 1600 Memur Alınacak! Kadrolar Belli Oldu - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Pazartesi, Kasım 20, 2017

Nüfus Müdürlüklerine 1600 Memur Alınacak! Kadrolar Belli Oldu

İçişleri Bakanlığı bünyesinde yer alan Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü, bünyesindeki memur açığını kapatmak üzere farklı pozisyonlarda toplamda 1.600 kişilik boş kadro ile memur alımı gerçekleştirecek. Alım yapılacak kadro dağılımları belli oldu. İşte detaylar.

 Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü, dönemsel olarak personel alımına gitmektedir. personel alımı ilanları ilgili kurumlar tarafından hazırlanarak kamuoyuna resmi internet sitesi ve Devlet Personel Başkanlığı üzerinden duyurulmaktadır.
Nüfus Müdürlüğü

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü'ne bilindiği üzere 1.600 kişilik kadro ihdas edildiğini sizlere duyurmuştuk. Ancak alım ilanları ne zaman yapılacak ve detaylar nedir derken sonunda kamuoyuna kurum tarafından duyuru yapıldı ve pozisyonlar duyuruldu.

Kadro Dağılımları

Sınıfı Ünvanı Derecesi Kadro
GİH Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni 3 280
GİH Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni 9 1200
Sınıfı Ünvanı Derecesi Kadro
MİAH Daire Başkanı 1 2
GİH Şube Müdürü 1 6
GİH Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni 9 20
AH Avukat 6 6
TH Mühendis 8 10
TH Tekniker 10 6
TH Teknisyen 10 70
Yukarıdaki kadro dağılımlarına göre Nüfus Müdürlüklerine 1.600 memur alımı gerçekleştirilecek. Alım ilanları İl Özel İdareleri tarafından yayımlanmakta olup adayların buraları takip etmesi gerekmektedir. Bizler konunun takipçisi olmaya devam edeceğiz ve ilanlar yayınlanır yayınlanmaz sizlerle paylaşacağız. Facebook grubumuza katılarak, kamu personel alımlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz. Facebook grubumuz için tıklayın. Nüfus Müdürlüğü personel alımı başvurularına sitemizden ulaşabileceksiniz.

3 yorum:

  1. Tekniker ve teknisyenlerin branşlarını da yazar mısınız?

    YanıtlaSil
  2. Bu alımlar ne zaman başlayacak ve nereye başvuracağız?

    YanıtlaSil
  3. Hangi bölümden alınacak acaba? Önceki aklımdaki gibi tüm 4001den alınırsa süper olur şahsen

    YanıtlaSil


EmoticonEmoticon