Süleyman Soylu Müjdeyi Verdi Nüfus Müdürlüklerine Personel Alımı Yapılacak - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Çarşamba, Kasım 01, 2017

Süleyman Soylu Müjdeyi Verdi Nüfus Müdürlüklerine Personel Alımı Yapılacak

İçişleri Bakanlığı bünyesinde yer olan Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü, bünyesindeki açık pozisyonları kapatmak için Maliye Bakanlığı'nın vermiş olduğu kadrolar için dönemsel olarak memur gerçekleştirmektedir.
Geçtiğimiz günlerde Resmi Gazate'de yayınlanan bildiriye göre Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü'ne 1.600 kişilik kadro ihdas edilmişti. Yaşanan bu önemli gelişmenin haberini sitemizde paylaşmıştık. Bugün ise İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Nüfus Müdürlüğü personel alımlarını bekleyen adaylar için müjdeyi verdi. Süleyman Soylu'nun personel alımları hakkındaki açıklamalarını sizlerle paylaşıyoruz.
Süleyman Soylu

NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİNE MEMUR ALIMI İÇİN ÇALIŞIYORUZ

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından yapılan açıklama da Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğünün personel alımı işlemlerinin sürdüğünü belirterek 2018 yılı için ödeneklerin arttığı ve ihtiyaçlar doğrultusunda sözleşmeli personel (memur) alımı yapacaklarını ifade etti.

Buna göre Kanun Hükmünde Kararnameler ile bilindiği üzere Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğüne toplam bin 600 kişilik kadro ihdas edilmişti. Toplam kaç kişilik alımın yapılacağı bilinmiyor ancak önümüzdeki sene yine yeni alımların başlatılacağı tahmin ediliyor.

isbasvurulari.net olarak konunun takipçisi olacağız ve Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü personel alımı ilanı yayınlanır yayınlanmaz sizlerle paylaşacağız. Facebook sayfamızı beğenerek bizi takip etmek için tıklayın.
Comments


EmoticonEmoticon