Tarım Bakanlığı 96 Memur Alımı Yapacak - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Salı, Kasım 14, 2017

Tarım Bakanlığı 96 Memur Alımı Yapacak

Kamu kurumları KPSS 2017/2 merkezi yerleştirme ataması ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere memur ve personel alımı yapıyor. KPSS 2017/2 merkezi yerleştirme kapsamında personel alımı başvuruları, 14 Kasım 2017 tarihi itibariyle başladı. Personel alımı yapacak olan kurumlardan bir tanesi de Tarım Bakanlığı olarak açıklandı. Yayınlanan bildiriye göre Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 96 memur alımı gerçekleştirecek. Alımlar farklı kadrolar için yapılacak olup, ortaöğretim önlisans ve lisans mezunları başvuruda bulunabilecek. İşte alım yapılacak kadrolar ve detaylar.

Mezuniyete Göre Açılan Kadro Sayıları

  • Ortaöğretim: 56
  • Önlisans: 36 
  • Lisans: 4
Yukarıda hangi mezuniyet için kaç memur alınacağı belirtilmiş olup en az ortaöğretim mezunu olmak üzere toplam 96 kişilik memur alımı yapılacaktır. Peki alım yapılacak pozisyonlar nelerdir.
Tarım Bakanlığı

Hangi Kadrolar İçin Alım Yapılacak?

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı kemdi bünyelerinde istihdam etmek üzere 96 memur alımı yapacak. Peki hangi pozisyonlar için KPSS 2017/2'de memur ataması yapılacak.

Hizmetli
Memur
Laborant
Tekniker
Şoför
Mühendis
Teknisyen
Veteriner Sağlık Teknisyeni
Veteriner Sağlık Teknikeri
Veteriner Hekim

Tarım Bakanlığı, yukarıdaki kadrolar için memur alımı yapak. KPSS 2017/2 atamaları başlamış olup, son başvuru tarihi 23 Kasım 2017'dir. Bu tarihe kadar başvurular ÖSYM'nin sitesinden yapılabilmektedir.
Comments


EmoticonEmoticon