THY 7 Bin Personel Alacak - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Cumartesi, Kasım 25, 2017

THY 7 Bin Personel Alacak

Türk Hava Yolları (THY) Yönetim kurulu başkanı personel alımları hakkında önemli açıklamalarda bulunurken, tarih de verdi.

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı, iş arayanlar için müjdeyi verdi. İlker Aycı'nın yaptığı son dakika açıklamasında, şu sözleri sarf etti; "2018'e dair istihdam olarak planlamamız şu anda ana kademede yaklaşık 3 bin, iştiraklerle bakıldığında 3 bin 500. Benzeri bir şekilde gitmesi halinde bunun 7 bine çıkacağını öngörüyoruz."

KPSS Şartı Yok

Türk Hava Yolları özel bir kuruluş olduğu için alımlarda KPSS şartı bulunmuyor. Yapılacak personel alımlarında pozisyonun istediği yetkinlikleri ölçecek yazılı sınav uygulaması yapılırken, bazı pozisyonlar için özgeçmişin yeterli olması ve sözlü mülakat yeterli olmaktadır.
thy personel alımı

THY Kabin Memuru Alımı Yapıyor

Geçtiğimiz gün yayımlanan ilanında THY, tecrübeli ve tecrübesiz adaylar arasından kabin memuru alımı yapacağını duyurdu. İlana başvurular devam ediyor. Detaylar için TIKLAYIN

THY personel alımlarından ilk siz haberdar olmak istiyorsanız, Facebook grubumuza katılabilirsiniz. Facebook grubumuz için tıklayın.
Comments


EmoticonEmoticon