THY Kabin Memuru İlanı Yayınladı - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Cuma, Kasım 17, 2017

THY Kabin Memuru İlanı Yayınladı

Havacılık sektörünün gelişmesiyle birlikte bu alanda kariyer imkanları da gelişiyor. Sektörde faaliyet gösteren şirketlerin her geçen yıl büyümesi, istihdamı da arttırdı. Havacılık sektöründe en çok istihdam yaratan, ülkemizin en değerli markaları arasında gösterilen Türk Hava Yolları, çok sayıda bay ve bayan kabin memuru alacağının duyurusunu yayınladı. İlana başvurular başladı. İşte THY kabin memuru alımı hakkındaki tüm detaylar.

Türk Hava Yolları, bünyesindeki açık pozisyonları kapatmak için tecrübeli veya tecrübesiz kabin memuru alımı ilanı yayınladı.

Adaylardan Aranan Genel Şartlar

T.C. Vatandaşı olmak, 01/01/1988 ile 31/12/1997 tarihleri arasında doğmuş olmak, İyi derecede İngilizce bilmek (İkinci yabancı dil tercih sebebidir.), Adli Sicil Kaydı ve Adli Sicil Arşiv Kaydı bulunmamak, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış veya en az 1 yıl tecilli olmak (En az Kasım 2018 tarihine kadar tecilli olmak)
kabin memuru

Özel Şartlar

Bayanlar için 160-180 cm. arası, erkekler için 170-190 cm arası boya sahip olmak (Boy-kilo orantılı olmalıdır.), Sağlık durumu uçuşa elverişli olmak, THY A.O. Kabin Memuru üniforması giyildiğinde, vücudunun görünecek yerlerinde dövme, piercing, yanık ve yara izi vb. bulunmamak,Daha önce THY A.O. veya diğer havacılık kuruluşlarındaki uçuş görevlerinden disiplinsizlik veya sağlık nedeniyle ayrılmış olmamak.

Başvurular Nasıl Yapılıyor?

Türk Hava Yolları personel alımı, internet üzerinden yapılmaktadır. Kabin memuru pozisyonuna başvuruda bulunacak olan kişilerin THY'nin kariyer sayfasında yer alan iş başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.
Yayımlanan ilanda yer alan diğer detayları görüntülemek ve ilana başvuru yapmak için tıklayın.
Comments


EmoticonEmoticon