Türk Telekom Personel Alımları Başladı - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Salı, Kasım 28, 2017

Türk Telekom Personel Alımları Başladı

Ülkemizin en önemli telekominikasyon şirketlerinden olan Türk Telekom, çok sayıda personel alımı yapıyor. 176 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan şirket, Türkiye genelinde işe alımlar gerçekleştirecek. Türk Telekom iş başvurusu bilgilerine yazıdan ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom ilgili kariyer portallarında yayınladığı iş ilanları ile bünyesindeki açık pozisyonları kapatmak için personel alımı yapıyor. İşe alım süreci şirketin insan kaynakları tarafından yönetilecek olup, iş başvuruları internet üzerinden yapılabilmektedir. Ürün ve Servis Yöneticisi, Prime Müşteri Temsilcisi, Yetenek Yönetimi ve Gelişim Uzmanı,  Kurumsal Satış Yöneticisi, Saha Satış Takım Lideri, Finansal Analiz Uzmanı, Tele-Satış Müşteri Temsilcisi gibi bir çok pozisyona işe alım gerçekleştirilecek. Personel alımı yapılacak pozisyonların tümüne aşağıdaki iş ilanları bağlantısını kullanarak ulaşabilirsiniz.

Çalışanlara Sağlanan Sosyal ve Yan Haklar

  • Yemek Kartı
  • Servis
  • Özel Sağlık Sigortası
  • Kaza Sigortası
Türk Telekom personel alımı

İş Başvurusu

Türk Telekom yayınlamış olduğu iş ilanları ile açıkta bulunan 24 pozisyona personel alımı yapacak. Başvuruların internet üzerinde alınacak. İlanlara başvuran adaylar, pozisyona uygunluk durumuna göre iş görüşmesine çağrılacak. Türk Telekom iş ilanlarına buradan ulaşabilirsiniz.
Comments


EmoticonEmoticon