Üniversiteden Mezun Olan Gençlere 50 Bin TL Destek Verilecek - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Pazar, Kasım 26, 2017

Üniversiteden Mezun Olan Gençlere 50 Bin TL Destek Verilecek

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'den gençleri mutlu edecek açıklama geldi. İYİ Parti'nin iktidara gelmesi halinde üniversite mezunu gençlere karşılıksız devlet desteği getirileceğini söyleyen Akşener , miktar üzerinde de ekonomi kurmaylarının çalışma yaptığını, 50 bin TL'lik karşılıksız ödemeler yapılabileceğini bildirdi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'den gençlerin yüzünü güldürecek açıklamalar. İYİ Parti'nin iktidara gelmesi halinde üniversite mezunu gençlere karşılıksız devlet desteği getirileceğini söyleyen Akşener, miktar üzerinde de ekonomi kurmaylarının çalışma yaptığını, 50 bin TL'lik karşılıksız ödemeler yapılabileceğini bildirdi.
Meral Akşener
İYİ Parti Kurucu Genel Başkanı Meral Akşener, partililerle birlikte Mardin'e gitti. Burada , işsizlik ve istihdama ilişkin önemli değerlendirmelerde bulunan Akşener, İYİ Parti'nin iktidar olması halinde üniversiteden mezun olan gençlerin desteklenmesi için projeler hayata geçirileceğini söyledi. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Üniversiteden mezun olan, işini yapmak isteyen, bir fikri olan, iş kurmak isteyen gençlerimize 50 bin Türk lirası bir desteğin devlet eliyle verilebilmesi için ekonomiden sorumlu arkadaşlarımıza talimat verdim. İYİ Parti ekonomide gençlere güvenecek, onların arkasında duracak ve o fikirlerin hayata geçmesi için iş kurmanıza yardım edecek." ifadelerini kullandı.

KAYNAK - KPSSCAFE
Comments


EmoticonEmoticon