Aralık Ayı Kamu Personel Alımları - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Cuma, Aralık 08, 2017

Aralık Ayı Kamu Personel Alımları

Kamu kurumları, 2017 yılının sonuna doğru yaklaşılırken bünyelerindeki personel eksikliklerini kapatmak için ilanlar yayınlamaya başladılar. Bu yazımızda aralık ayı içerisinde KPSS şartlı ve KPSS şartsız personel alımı ilanı yayınlayan kamu kurumlarını sizlerle paylaşıyoruz.

SGK 50 Memur Alımı Yapıyor

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), bünyesine personel alımı yapacağını açıkladı. Yapılan duyuruya göre Sosyal Güvenlik Kurumu bünyesine 50 memur alımı yapacak. Başvuru şartları ve adayların izlemesi gereken yollara yazıdan ulaşabilirsiniz.. Başvuru şartlarını öğrenmek için tıklayın.

İçişleri Bakanlığı Personel Alımı İlanı Yayınladı

İçişleri Bakanlığı merkez teşkilatında Genel İdare Hizmetleri Sınıfında boş bulunan 18
adet İçişleri Bakanlığı Dernekler Denetçi Yardımcısı kadrosuna personel alımı yapacağını Devlet Personel Başkanlığı üzerinden yayınladığı ilan ile kamuoyuna duyurdu. Personel alımlarında adaylardan KPSS şartı aranacak olup, KPSS puan sıralamasına göre 108 kişi giriş sınavına girmeye hak kazanacak. Başvuru bilgilerini öğrenmek için tıklayın.

ÖSYM KPSS Şartsız Personel Alımı Yapıyor

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM), yayınladığı ilan ile bünyesine personel alımı yapacağını kamu oyuna duyurdu. ÖSYM farklı pozisyonlarda ve farklı dil seviyelerinde 12 kişilik boş kadro ile sözleşmeli uzman personeli alımı gerçekleştirecek. Alımlarda KPSS şartı aranmayacak olup, adaylara giriş sınavı uygulanacaktır. ÖSYM personel alımı başvuru şartları, alım yapılacak kadrolar ve başvuru süreci hakkındaki tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz
memur

Dışişleri Bakanlığı Şoför Alımları Yapıyor

Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı, şoför pozisyonu için 10 kişilik boş kadro ile personel alımı ilanı yayınladı. Kamuoyuna duyuru, Devlet Personel Başkanlığı üzerinden yapıldı. Alımlar sözleşmeli personel statüsünde gerçekleştirilecek olup, en az lise mezunu olan adaylar ilana başvuruda bulunabileceklerdir. Dışişleri Bakanlığı şoför alımı ilanı için adaylardan aranılan şartlara ve başvuru süreci hakkındaki bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Kızılay (KPSS Şartsız) Personel Alımı

Kızılay, kariyer sayfası üzerinden yayınladığı Kızılay iş ilanları ile bünyesine 2017 yılında iş başvurusu kabul etmektedir. Personel alımı, değerlendirme ve iş alım süreci hakkındaki tüm detayları sizler için derlediğimiz yazımızda KPSS şartsız Kızılay iş başvurusu nasıl yapılır? Sorusunun cevabını veriyoruz. Detaylar için tıklayın.
Comments


EmoticonEmoticon