Evde Balon Paketleme İşi Yaparak Para Kazanın

     
Evdeki vaktinizi çalışarak değerlendirmek veya ek gelir isteyen kişiler için evde balon paketleme işi hakkında bilgiler vereceğiz. Son dönemlerde evde çalışarak para kazanma modeli bir hayli yaygınlaştı. Özellikle boş vakti bulunan hanımlar, paketleme, süsleme, doldurma gibi ufak işlerle büyük gelirler elde edebiliyorlar. Bu bağlamda evde balon paketleme işi yaparak, hatırı sayılır gelirler elde etmeniz mümkün. Ortaya bir sermaye koymanıza da gerek yok. Tek sermayeniz emeğiniz olacak. Firmalar verdiği sipariş adedine göre size lazım olacak olan malzemeleri temin ediyorlar.

EVDE BALON PAKETLEYEREK NE KADAR KAZANILIR?

Düğün işi yapan organizasyon firmaları, toplamda 100 – 1000 adet arasında sipariş verirler. Ekstra süsleme boncuk takma gibi sizi biraz daha fazla uğraştıracak işler, ücretinize yansıtılmaktadır. Eğer gün içerisinde 1000 rakamını tutturabilirseniz aylık 2.500 TL gibi paralar kazanabilirsiniz. Bu sebepten dolayı bir ekibiniz var ise ekibiniz ile yoksa da aileniz ile bu işi yaparak ciddi gelirler elde edebilirsiniz.
evde balon paketleme

EVDE BALON PAKETLEME NASIL YAPILIR?

Evde balon paketleme işi yapmak zor bir iş değildir. Bu işi yapacak olan kişilerden herhangi bir el becerisi istenmemektedir. Aldığınız siparişe göre balonları renk ve adedine göre gruplandırıp paketlemeniz gerekmektedir.

EVDE BALON PAKETLEME İŞİ YAPTIRAN FİRMALAR

Genellikle bu işi düğün ve doğum günü organizasyon firmaları yaptırmaktadır. Sitemizde iş verenler ile çalışmak isteyenleri buluşturuyoruz. Sizler çalışmak için nasıl bu sayfaya geldiyseniz, iş verenler de çalışan bulmak için bu sayfayı ziyaret etmektedir. Bu yüzden yorum kısmına yaşadığınız ili ve mail adresinizi yazarak, iş verenlerin sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz. Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu işi ekip halinde yapmanız sizi daha fazla motive edecektir. Fakat isterseniz de tek kişi olarak da çalışabilirsiniz.

6 yorum

avatar

Bu işi istiyorum lutfen irtibata gecin.. b.r.c.aksn@hotmail.com

avatar

kerim021610155@gmail.com BURSA

avatar

Ankara'da yaşıyorum. Bu işi yapmak istiyorum.

avatar

istanbul tuzla muharrem yılmaz muharrem_1987@hotmail.com.tr

avatar

Konya abdullah akbulut aa2_aa32@hotmail.com bu işi istyrm mutlaka

Yorum Yaz