Evde Kına Paketleme İşi Veren Yerler

     
Evdeki vaktinizi çalışarak değerlendirmek veya ek gelir isteyen kişiler için evde kına paketleme işi hakkında bilgiler vereceğiz. Son dönemlerde evde çalışarak para kazanma modeli bir hayli yaygınlaştı. Özellikle boş vakti bulunan hanımlar, paketleme, süsleme, doldurma gibi ufak işlerle büyük gelirler elde edebiliyorlar. Bu bağlamda evde kına paketleme işi yaparak, hatırı sayılır gelirler elde etmeniz mümkün. Ortaya bir sermaye koymanıza da gerek yok. Tek sermayeniz emeğiniz olacak. Firmalar verdiği sipariş adedine göre size lazım olacak olan malzemeleri temin ediyorlar.
evde kına paketleme

EVDE KINA PAKETLEYEREK NE KADAR KAZANILIR?

Düğün işi yapan organizasyon firmaları, toplamda 100 – 1000 adet arasında sipariş verirler. Ekstra süsleme boncuk takma gibi sizi biraz daha fazla uğraştıracak işler, ücretinize yansıtılmaktadır. Eğer gün içerisinde 1000 rakamını tutturabilirseniz aylık 2.500 TL gibi paralar kazanabilirsiniz. Bu sebepten dolayı bir ekibiniz var ise ekibiniz ile yoksa da aileniz ile bu işi yaparak ciddi gelirler elde edebilirsiniz.

EVDE KINA PAKETLEME NASIL YAPILIR?

Evde kına paketleme işi yapmak zor bir iş değildir. Öğretici videoları izleyerek sizde bu işi kolayca kavrayabilirsiniz. Aşağıdaki videoda örneği mevcuttur. 1 dakikalık bu videoyu izleyerek, sizde evinizde kolayca kına paketleme işi yapabilirsiniz.

EVDE KINA PAKETLEME İŞİ YAPTIRAN FİRMALAR

Genellikle bu işi düğün organizasyon firmaları yaptırmaktadır. Sitemizde iş verenler ile çalışmak isteyenleri buluşturuyoruz. Sizler çalışmak için nasıl bu sayfaya geldiyseniz, iş verenler de çalışan bulmak için bu sayfayı ziyaret etmektedir. Bu yüzden yorum kısmına yaşadığınız ili ve mail adresinizi yazarak, iş verenlerin sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz. Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu işi ekip halinde yapmanız sizi daha fazla motive edecektir. Fakat isterseniz de tek kişi olarak da çalışabilirsiniz.

2 yorum

avatar

Merve karakulak Balıkesir de ikamet ediyorum öğrenciyim bu işe çok ihtiyacım var yardımcı olun lütfen 🙏

avatar

Bu ise ohtiyacim.var yalovadan yaziyorum

Yorum Yaz