Tarım Bakanlığı'na 3500 Personel Alınacak - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Çarşamba, Aralık 20, 2017

Tarım Bakanlığı'na 3500 Personel Alınacak

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'na yapılacak personel alımıyla ilgili resmi bir açıklama geldi. 2018 yılı bütçesi Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde görüşülürken, her bir bakanlık kendi bünyesine almayı planladığı personel istihdamını açıklamaya devam ediyor. Bu bağlamda 2018 yılı için personel alımları hakkında açıklamalarda bulunan Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eşref Fakıbaba, Tarım’a 2018'de 3500 personel alımı gerçekleşeceğini kamu oyuna duyurdu.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eşref Fakıbaba, 2018 yılında yapılacak personel alımı sayısına açıklık getirmiş oldu. Bakanlık bünyesinde toplamda 3500 personel alımı gerçekleştirilecek. İlanlar kurumun web sitesinde ve bizim internet sitemizde yayınlanacaktır.

3.500 Personel Alımı Yapılacak

2017 yılında yan kuruluşlarla beraber toplamda 3500 ziraat mühendisi kuruma kazandırıldığını dile getiren Gıda Tarım ve Hayvancılık bakanı Fakıbaba,” 2018 yılı içerisinde de kendi bütçemize göre 2017'de olduğu gibi aynı şeyleri düşünüyoruz. Bizler hem ziraat mühendisi, hem  veteriner hekimlerimiz olmadan bu işlerde başarılı olmayacağımızı çok iyi biliyoruz. Mutlaka ve mutlaka 2018 yılında  açıkladığımız sayı kadar istihdam sağlayacağız” dedi.

isbasvurulari.net olarak konunun takipçisi olmaya devam edeceğiz ve Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı personel alımı ilanları yayınlanır yayınlanmaz sizlerle paylaşacağız. Personel alımı ilanlarından ilk siz haberdar olmak istiyorsanız, Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın. Facebook sayfamız için tıklayın.
Tarım Bakanlığı memur alımı ilanlarına sitemizden ulaşabileceksiniz.

1 yorum:


EmoticonEmoticon