Vakıfbank KPSS Şartsız 160 Memur Alımı Yapıyor - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Çarşamba, Aralık 27, 2017

Vakıfbank KPSS Şartsız 160 Memur Alımı Yapıyor

Beklenen ilan 2017 yılının sonuna doğru yaklaşırken yayınlandı. Vakıfbank, bünyesindeki memur eksikliğini kapatmak için 160 boş kadro ile personel alımı yapacak. Alımlarda KPSS şartı aranmayacak olup, başvuruda bulunan adaylar sınava tabi tutulacaktır.

Vakıfbank resmi internet sitesinde yaptığı duyuruya göre memur eksikliğini karşılamak için alım yapacağını belirtti. Vakıfbank bünyesine Müfettiş Yardımcısı alacak olup bu yönde de sınav yapacak. Sınav Vakıfbank tarafından gerçekleştirilecek olup adayların sınava katılabilmeleri için sınav başvuru şartlarını taşımaları gerekmektedir. Başvuru şartlarına ve son başvuru tarihlerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Başvuru Şartları

Vakıfbank alım yapacağı Müfettiş Yardımcısı kadrosu için adaylardan, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, mecburi olarak herhangi bir başka kurumda çalışma zorunluluğu bulunmamak, 4 yıllık eğitim veren fakültelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş olmak veya bunlara denkliği olan ve yetkili makamlar tarafından onaylanmış yabancı yükseköğretim kurumlarından mezun olmuş olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık problemi bulunmamak ve Daha önce Vakıfbank tarafından yapılmış olan Müfettiş Yardımcılığı giriş sınavı başta olmak üzere sözlü aşamadan elenmemiş olmak şartları aranacaktır.
vakıfbank

Başvuru

Başvuru yapacak adaylar başvurularını en geç 12 Ocak 2018 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Buna göre başvurular son başvuru günü en geç 24:00 a kadar yapılacaktır. Başvurular Vakıfbank resmi internet sitesi üzerinde yapılacak olup, sisteme başvuru formu ile birlikte son 6 ay içerisinde çekilmiş olan Vesikalık fotoğrafı yükleyerek başvuru yapılacaktır.

Ayrıca adaylar sınav için 50 TL olan Sınav ücretini Vakıfbank şubelerinden yatırmaları gerekmetedir.Sınav ücreti 25.12.2017 Pazartesi günü saat: 10.00'dan 12.01.2018 Cuma günü saat 17.00'ye kadar T. Vakıflar Bankası T.A.O. Şubelerinden adayın TC Kimlik Numarası, adı ve soyadı ile ev veya cep telefonu bilgileri verilerek yatırılacaktır. EFT kabul edilmeyecektir. İlanın tam metnine buradan ulaşabilirsiniz.
Comments


EmoticonEmoticon