Orman ve Su İşleri Bakanlığı 1108 Memur Alımı Yapacak - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Salı, Ocak 23, 2018

Orman ve Su İşleri Bakanlığı 1108 Memur Alımı Yapacak

Orman ve Su İşleri Bakanlığı, personel alımı bekleyen adaylara sonunda müjdeli haber verdi. Bakanlık, 2018 yılının sonuna kadar 1.108 memur alımı yapacağını duyurdu. Peki detaylar nedir?

Ülkemizin son yıllarda en çok atama yapması beklenen kurumlarından bir tanesi olarak bilinen Orman ve Su İşleri Bakanlığı maalesef kamuoyuna birkaç senedir müjdeli haber veremiyor. İlgili kamu kurumunun ne zaman memur alımı yapacağı büyük bir merakla beklenirken sonunda Orman ve Su İşleri Bakanlığının 2018 yılı performans programı detayları belli oldu.

Orman ve Su İşleri Bakanlığının resmi internet sitesi aracılığı ile 2018 yılı performans programı hakkında kamuoyuna duyuru yapıldı. Yapılan duyuruda Orman ve Su İşleri Bakanlığının bin 108 memur alımı yapacağı öğrenildi. Peki bin 108 memur alımı ne zaman yapılacak detaylar nedir?

MEMUR ALIMI DETAYLARI NEDİR?

Orman ve Su İşleri Bakanlığının resmi internet sitesi aracılığı ile yayımlanan 2018 yılı performans programı detaylı bir şekilde incelendiğinde kurumun bünyesinde 4 bin 781 memur ve personelin istihdam ettiği ve 2018 yılı sonuna kadar bu rakama bin 108 yeni memurun daha eklenmesinin planlandığı yani 2018 yılı sonuna kadar bin 108 memur alımı yapılacağı müjdelendi. Peki alımlar yapılacak kadrolar neler?
Orman ve Su İşleri Bakanlığı, daha önce yaptığı alımlarda BİLGİSAYAR İŞLETMENİ, ORMAN MUHAFAZA MEMURU, TEKNİKER, MİMAR, MÜHENDİS, VETERİNER HEKİM kadrolarına personel alımı yapmıştı. Bu yıl da yapılacak alımlara HİZMETLİ ve ŞOFÖR gibi kadroların da ilave edilmesi bekleniyor.
Orman ve Su İşleri Bakanlığı

ORMAN BAKANLIĞI MEMUR ALIMI NE ZAMAN YAPILACAK?

Orman ve Su İşleri Bakanlığının resmi internet sitesinden verilen raporda 2018 yılında bin 108 memur alımının yapılmasının planlandığı belirtildi. Peki alımlar ne zaman yapılacak? Buna göre konu hakkında her hangi bir bilgi yok ancak yakın zamanda memur alımı ilanlarının kamuoyuna duyurulması beklenmektedir. Bizlerde ilanlar yayımlandıkça sizlere bilgi vereceğiz. Orman ve Su İşleri Bakanlığı personel alımını takip etmek için Facebook sayfamızı beğenebilirsiniz. Facebook sayfamız için tıklayın.
Comments


EmoticonEmoticon