TCDD KPSS 60 Puanla Personel Alımı Yapıyor - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Salı, Şubat 27, 2018

TCDD KPSS 60 Puanla Personel Alımı Yapıyor

TCDD KPSS 60 puanla İŞKUR üzerinden personel alımı yapıyor. TCDD personel alımı ilanına ve adaylardan aranılan şartlara yazıdan ulaşabilirsiniz.

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanmış olan ilanlara göre TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü bünyesine personel alımı yapacak. Yayımlanan ilana göre TCDD farklı kadrolarda 3 kişilik boş kadro ile kamu personeli alacak. Başvuru apacak adaylar başvuru şartlarını taşımak zorundadırlar. Ayrıca başvurular İŞKUR üzerinden gerçekleşecektir. Aşağıdan ilanın detaylarına ulaşabilirsiniz

İLANIN DETAYLARI:

Alım Yapacak Kurum: TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü
Alım Kadroları: 2 Kaptan ( Uzakyol ) ve 1 Uzakyol Başmühendisi/Başmakinisti
TCDD personel alımı

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

TCDD personel alım ilanına başvuru yapacak adaylardan, ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lisans seviyesinde KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak, İlgili bölüm ve eğitim belgesine sahip olmak, İlgili bölümlerden lisans mezunu olmak, Kaptan ve Uzakyol Başmühendisi/Başmakinisti pozisyonu için Liman Cüzdanı, Gemi Adamı Yeterlilik Belgesi, STCW Belgelerine sahip olmak nitelikleri aranmaktadır.

BAŞVURULAR

Başvuru yapacak adaylar başvurularını ilanın yayımlandığı tarih itibari ie en geç 10 gün içerisinde başvurularını tamamlamaları gerekmektedir. Buna göre başvurular en geç 27 Şubat 2017 tarihine kadar yapılması şarttır. Başvurular herhangi bir işkur İl Hizmet Merkezine şahsen veya İnternet üzerinden İŞKUR resmi internet sayfası olan www.iskur.gov.tr adresi üzerinden başvurularını gerçekleştirebilirler.
Comments


EmoticonEmoticon