Adalet Bakanlığı 10 Bin Memur Alacak - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Perşembe, Mart 01, 2018

Adalet Bakanlığı 10 Bin Memur Alacak

Yıl içerisinde en çok personel alımı ilanı beklenen kurumların başında olan Adalet Bakanlığı ve ile Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü, yıl içerisinde 10 bin memur alımı yapacak. Peki alımlar ne zaman yapılacak? Alım yapılacak pozisyonlar ve diğer tüm detaylar haberimizde.

Adalet Bakanlığı ile Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü CTE 2018 yılında toplam 10 bin kişilik memur alımı yapacak. Peki alımlar ne zaman yapılacak, hangi pozisyonlar için yapılacak? isbasvurulari.net ekibi olarak Adalet Bakanlığı ile Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü CTE 10 bin memur alımı hakkında öğrenilen tüm detayları açıklıyoruz.

HANGİ POZİSYONLARA ALIM YAPILACAK?

Adalet Bakanlığı ile Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü CTE 10 bin memur alımı gerçekleştirecektir. Peki alımlar hangi pozisyonlar için yapılacak? Buna göre alımların hangi pozisyonlar için ne zaman yapılacağı bilinmiyor fakat eski alımlara göre infaz koruma memuru İKM gardiyan, zabıt katibi, mübaşir, hizmetli, şoför, teknisyen vb. gibi pozisyonlar için personel alımı yapılacaktır. Peki alımlar ne zaman yapılacak?
Adalet Bakanlığı

ALIMLAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Adalet Bakanlığı ile Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü CTE 10 bin memur alımı yapacaktır. Ancak alımların henüz ne zaman yapılacağı bilinmiyor. Alımların ne zaman yapılacağına yönelik yakın zamanda kamuoyuna duyuru yapılması bekleniyor. Duyuru yapılması halinde sizleri bilgilendireceğiz.
Comments


EmoticonEmoticon